Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, mei 10
    Trending
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 Mei 2025
    • Win kaarten voor Rick Wakeman (YES)
    • Steven Lemon – …a strange pale blue
    • Yungblud Kondigt Wereldtournee Aan
    • Vega Trails zorgt voor verbinding tussen mens, natuur en intense muziek
    • Extra concert Bad Bunny in GelreDome
    • Lorde naar AFAS Live
    • Pete Philly & Perquisite terug op het podium: Alsof je een oude vriend weerziet
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Tweede editie Zo. Festival kan wederom rekenen op enthousiast publiek
    Concertverslag

    Tweede editie Zo. Festival kan wederom rekenen op enthousiast publiek

    By Sandro Takke22 september 2013

    Classic CafeHet Zo. Festival kan terugkijken op een succesvolle tweede editie. Op het brouwerijterrein van Bavaria ging het publiek gisteren uit haar dak met optredens van o.a. Yellow Claw, The Opposites en Jamie Johnson. Daarnaast werden de bezoekers desgevraagd getrakteerd op een totaal blauwe make-over van hun outfit, een kwalitatieve hap eten en een privé feestje in de brouwerij. Dit jaar wisten 5.000 bezoekers hun weg te vinden naar het festival in Lieshout. Dat zijn er bijna 2.000 meer dan afgelopen jaar.

    Peer Swinkels, directielid van Bavaria, laat weten erg tevreden te zijn met de afsluiter van het festivalseizoen. “Geweldig om te zien dat we wederom kunnen rekenen op een enthousiast publiek. Ook bij deze tweede editie merken we dat originaliteit gewaardeerd wordt. De combinatie van muziek, creatieve acts en eigenwijze details onder de rook van onze brouwerij blijft uniek en maakt dat het publiek steeds weer verrast wordt. Ons doel is om er een mooi feestje van te maken in het hart van de brouwerij en de bezoekers een bijzonder vermakelijk festival te laten beleven. Ik denk dat we daar heel aardig in geslaagd zijn.”

    Nieuw dit jaar op het festival was de “Bella Bavaria”; een area speciaal ontworpen voor vrouwelijke DJ’s. In deze area serveerde de brouwer voor de gelegenheid verschillende biercocktails. Daarnaast konden bezoekers in het Bavaria Arts gedeelte op de foto met wereldberoemde kunstwerken die met een knipoog voorzien waren van een Bavaria-tintje. Blikvanger op het festivalterrein was een reuzekrat Bavaria, waarin gefeest kon worden op muziek van verschillende DJ’s. Daarnaast werd de area N8.6ies (Nachtsessies) met o.a. optredens van Great Minds druk bezocht. Na het succes van afgelopen jaar was ook dit jaar de Knotsgekke Kroeg op het festivalterrein te vinden. Met een continu overvolle bezetting was dit wederom een van de meest populaire area’s van het festival.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBon Jovi’s Tico Torres met spoed naar ziekenhuis
    Next Article Negende editie van Incubate festival zeer succesvol verlopen

    Related Posts

    Vega Trails zorgt voor verbinding tussen mens, natuur en intense muziek

    Steven Wilson doet progressieve rock herleven in Düsseldorf

    Jonah Marais maakt Melkweg een Better Place


    RSS Muzikantenbank
    • Voor mij solo project zoek ik muzikanten
    • Toetsenist/zanger gezocht voor Soul/funk band
    • Achtergrondzangeres zoekt band
    • Pop- en theaterkoor zoekt dirigent
    • BEYOND RECALL zoekt sologitarist(e)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.