Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, september 21
    Trending
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Los Bravos – ‘Black Is Black’
    • Album recensie overzicht: Anthrax, Lizz Wright en meer
    • Philadelphia soul en disco door The Three Degrees terug in Helmond
    • Fun Lovin’ Criminals in De Velinx: een bende uit de Bronx verdwaalt in het cultuurcentrum
    • Album recensie overzicht: Agnes Obel, Carly Rae Jepsen en meer
    • FM begint het weekend goed in de Pul
    • Teenage Fanclub – Do Not Dare To Dream
    • Ronan Keating met Just Getting Started World Tour naar AFAS Live in Amsterdam
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Alanis Morissette voor exclusief concert naar Zuiderpark
    Foto (c) Shelby Duncan
    Muzieknieuws

    Alanis Morissette voor exclusief concert naar Zuiderpark

    By Norman van den Wildenberg12 maart 2026

    Er zijn albums die een tijdperk markeren. ‘Jagged Little Pill’, uitgebracht in 1995, was er zo een. Het debuut van de toen negentienjarige Canadese Alanis Morissette sloeg in als een culturele aardverschuiving: rauw, direct, onverschrokken en gespeeld op een volume dat je niet kon negeren. De wereld had nog nooit zoiets gehoord van een jonge vrouw, en de wereld zou er nooit meer hetzelfde over denken. Meer dan dertig jaar later is Morissette nog altijd een van de meest invloedrijke singer-songwriters van haar generatie, en op 7 juli 2026 staat ze in het Zuiderpark in Den Haag.

    Het is haar enige show op het Europese vasteland dit jaar, en die status heeft ze verdiend. Vorig jaar bracht haar wereldtournee haar naar een uitverkochte Ziggo Dome in Amsterdam, onderdeel van een tournee waarop maar liefst een half miljoen tickets werden verkocht. Elke show was uitverkocht. De verzoeken van fans die er niet bij konden zijn bleven binnenkomen, en dus keert ze terug, ditmaal voor een openluchtconcert in de Haagse wijk die al menig legendarische zomeravond heeft meegemaakt.

    Morissette heeft in de drie decennia na ‘Jagged Little Pill’ nooit stilgezeten. Negen albums volgden, elk eclectisch en eigenzinnig, elk op zoek naar nieuwe manieren om emotie om te zetten in geluid. In 2020 verscheen ‘Such Pretty Forks in the Road’, gevolgd door het meditatiever getoonzette ‘The Storm Before the Calm’ in 2022. Haar zeven Grammy Awards vertellen slechts een deel van het verhaal. Het andere deel speelt zich af op het podium, waar ze al jaren uitverkochte arena’s vult in Amerika, Canada, Europa, Zuid-Amerika en Azië. In oktober 2025 deed ze haar allereerste residentie in Las Vegas, met acht shows in The Colosseum van Caesar’s Palace.

    Haar invloed reikt verder dan de muziek. Buiten het podium is Morissette een uitgesproken activiste die zich inzet voor de empowerment van vrouwen en voor psychologisch en spiritueel welzijn. Sinds 2016 presenteert ze de podcast ‘Conversations with Alanis Morissette’, waarin ze in gesprek gaat met wetenschappers, therapeuten, auteurs en denkers over onderwerpen die variëren van spiritualiteit tot ontwikkelingspsychologie. En in 2019 maakte ‘Jagged Little Pill: The Musical’ zijn Broadway-debuut in het Broadhurst Theatre in New York, met vijftien Tony Award-nominaties als resultaat.

    Op 7 juli 2026 is het Zuiderpark in Den Haag het middelpunt van dat alles. Een zomeravond, één show, en een artiest die al meer dan dertig jaar bewijst dat ze niet te vervangen is.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleThe Pogues komen naar TivoliVredenburg
    Next Article Diana Ross komt naar de Lokerse Feesten

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Anthrax, Lizz Wright en meer

    Album recensie overzicht: Agnes Obel, Carly Rae Jepsen en meer

    Ronan Keating met Just Getting Started World Tour naar AFAS Live in Amsterdam

    Ben Saunders overleden

    Catherine Ringer overleden

    The Warning met exclusieve show naar 013


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Ervaren zangeres zoekt gitarist en/of toetsenist voor sfeervol akoestisch duo/trio.
    • Gitarist regio zuid Holland zoekt gave band
    • Bassist gezocht voor rockband
    • Bassist (e)
    • Drummer gezocht Den Bosch e.o.
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.