Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, januari 7
    Trending
    • Muziek als therapie? SYLVR haar doel
    • Nas & DJ Premier – Light-Years
    • Phil Lynott 40 jaar later: de echo van een onverwoestbare rocklegende
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Musical Youth – ‘Pass the Dutchie’
    • Album recensie overzicht: The Last Dinner Party, Paradise Lost en meer
    • Album recensie overzicht: Turnstile, Motörhead en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 2 januari 2026
    • Thelonious Monk – Bremen 1965
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Oliver Heldens host livestream in het iconische Koninklijke Concertgebouw Amsterdam
    Muzieknieuws

    Oliver Heldens host livestream in het iconische Koninklijke Concertgebouw Amsterdam

    By Mira van der Hagen29 mei 2020

    Met de grote impact van COVID-19 op de internationale muziekindustrie, schakelen wereldberoemde artiesten zoals DJ/producer Oliver Heldens sneller dan ooit door unieke digitale shows te organiseren, waarmee er tóch verbinding kan worden gemaakt met fans. In zijn volgende stap om het publiek te bereiken en geld op te halen voor het goede doel, treedt Oliver Heldens op 5 juni op in het Koninklijke Concertgebouw Amsterdam, als headliner voor het American Digital Mirage Festival van Proximity.

    Het Koninklijk Concertgebouw wordt als één van de belangrijkste concertgebouwen ter wereld gezien, mede door de ongeëvenaarde akoestiek en de hoogwaardige programmering. Het Concertgebouw heeft een lange traditie op het gebied van legendarische concerten van klassieke grootheden in de klassieke, jazz en nu ook elektronische muziek. In een tijd waar culturele instituten gedwongen de deuren moesten sluiten, geeft Heldens met zijn show het Concertgebouw een wereldpodium. Tijdens zijn uur durende DJ set draait hij niet alleen elektronische klassiekers, maar komt er ook nieuwe niet-uitgebrachte muziek voorbij.

    ‘Ik kijk er enorm naar uit om op zo’n legendarische locatie voor Nederland en de wereld te draaien’, zegt Oliver Heldens. ‘Veel dank aan het team van het Koninklijk Concertgebouw voor de samenwerking en aan Digital Mirage voor het beschikbaar stellen van een belangrijke plek voor de elektronische muziek. Het is een moeilijke tijd voor onze industrie en daarmee ook voor de artiesten en de podia. Ik vind het jammer dat er zoveel shows zijn afgelast, maar het stelt me gerust om te weten dat we solidair aan elkaar zijn en massaal thuisblijven. Ik hoop dat ik wat positiviteit breng met mijn stream, waarin ik twee muziekgenres laat samensmelten. De prachtige locatie zorgt voor een unieke ervaring waar iedereen thuis van kan genieten!’

    Alle donaties die worden opgehaald tijdens Digital Mirage Festival, inclusief Oliver’s show, gaan naar Plus 1, een non-profitorganisatie die artiesten helpen in de muziekindustrie.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleRotterdamse Zophieq komt met nieuwe single
    Next Article The Strokes naar Best Kept Secret 2021

    Related Posts

    Phil Lynott 40 jaar later: de echo van een onverwoestbare rocklegende

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 2 januari 2026

    De overleden sterren van 2025

    Een terugblik op het muzikale 2025

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 26 december 2025

    Chris Rea overleden


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist zh zoekt pop rock coverband
    • Metallica Tribute (Sad But Tribute) zoekt nieuwe Leadgitarist (Regio Zaandam en Egmond)
    • Zangeres/gitariste 60+ zoekt medezanger(es) met begeleiding
    • Toetsenist met geluidjes;)
    • Zanggroep zoekt zangers en zangeressen
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.