Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, december 30
    Trending
    • Messiah’el Bey – Azteca Charm
    • Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort
    • My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Air – ‘All I Need’
    • Album recensie overzicht: Tangerine Dream, Buckethead en meer
    • Album recensie overzicht: Busta Rhymes, $uicideboy$ en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 26 december 2025
    • Mr. Midi Guitar – Les Fradkin
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Copper Tony mixt Mostacho Xprmnt’s ‘Qué Mae Más Raro (It’s Cool)’
    Muzieknieuws

    Copper Tony mixt Mostacho Xprmnt’s ‘Qué Mae Más Raro (It’s Cool)’

    By Norman van den Wildenberg16 mei 2020

    Hier in Europe zijn ze nog niet zo bekend, maar in New York is de Costa Ricaanse Mostacho Xprmnt in de Jazz Fusion / NeoSoul-kringen geen onbekende meer. De band werkt op het moment aan hun eerste volledige album met de titel ‘Dream Fulfillment Handbook’, waarin ook zangers als Leala Cyr, Song Yi Jeon en NJWA hun medewerking aan verlenen. In de remix van Copper Tony komt nu hun ‘Qué Mae Más Raro (It’s Cool)’-video, geregisseerd door JC Gorritti, een mulit-getalenteerde regiseur met een voorliefde voor muziek en moderne kunst.

    In 2017 al startte Music Dribble Entertainment een samenwerkingsproject om het nummer te voorzien van een stel remixen, waarbij producers als 28 Lines Matt Sokol en Copper Tony het nummer onder handen mochten nemen zonder zich zorgen te hoeven maken over creatieve beperkingen. De tekst op dit nummer zijn Copper Tony’s bewerking van de originele teksten van Najwa Mahiaddin en Andrés Marín zoals opgenomen door Mostacho Xprmnt (spreek uit als Mostacho Experiment).

    “When I first sat at the Berklee piano rooms, in Boston, and composed this 12-tone melody, I never imagined that it would have lyrics by a Malaysian singer, be recorded in New York City with musicians from USA, Korea, Ecuador and Venezuela; then be remixed by producers like Copper Tony and ultimately have a videoclip from a Peruvian film director.”, aldus Andrés Marín, schrijver van de oroiginele versie van het nummer.

    JC Gorritti koos voor Copper Tony’s Remix om er een ​​videoclip van te produceren die zijn visie van ‘Qué Mae Más Raro (It’s Cool)’ het beste weerspiegelt. De video is opgenomen in de studio en het dak van Gorritti in Brooklyn, New York. Aan de productie namen meer dan 10 acteurs en actrices deel die Gorritti via verschillende kanalen vond; sommige van hen zijn zelf ook muzikant of werken in de filmindustrie. Het resultaat van dit specifieke experiment is een Dofflin Mixed-melodie met een pakkende synth-lijn die op de camera is nagespeeld door Copper Tony zelf.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleCharli XCX brengt ‘how i’m feeling now’ uit
    Next Article Full Concert: Kraftwerk ‘Minimum-Maximum’ live (2005)

    Related Posts

    Messiah’el Bey – Azteca Charm

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin

    Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Air – ‘All I Need’


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist en zangeres gezocht voor Amy Winhouse Tribute
    • Muzikanten gezocht voor eigen muziek
    • (Slag)gitarist gezocht voor muzikale reis.
    • Baritonsaxofonist(e) gezocht voor Booming Big Band
    • Salsaband in Arnhem zoekt.....
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.