Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, augustus 12
    Trending
    • R&B-grootheden Joe en Dru Hill samen naar Rotterdam
    • Tennessee Drifters – Life Is Pretty
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter A Flock of Seagulls – I Ran (So Far Away)
    • Hoe muziek in films de sfeer en emoties van kijkers beïnvloedt
    • Album recensie overzicht: Nick Drake, Aamarae en meer
    • Album recensie overzicht: Halestorm, Tingvall Trio en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist van 8 Augustus 2025
    • De rol van muziek en geluid in een online casino
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Gelderland»Gelderland Nieuws»Navarone viert 10-jarig jubileum met special limited edition vinyl EP
    Navarone
    Gelderland Nieuws

    Navarone viert 10-jarig jubileum met special limited edition vinyl EP

    By Wil Wander17 maart 2018

    De Nijmeegse rockband Navarone bestaat dit jaar tien jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum brengt de band op 6 april een special limited edition vinyl EP uit, getiteld ‘Loud & Clear’. Hierop staan twee nieuwe tracks: ‘Jailbird’ en de single ‘Loud & Clear’, die op 30 maart verschijnt. Daarnaast bevat de EP bijzondere akoestische uitvoeringen van Navarone-favorieten ‘December’, ‘Black and Blue’ en ‘Unmistakably Everything’.

    Met reeds drie bejubelde albums en een live dvd op zak, vond de band eind 2017 in Sandlane Records een nieuwe partner. De release van ‘Loud & Clear’ is het eerste wapenfeit van deze unieke samenwerking. Frontman Merijn van Haren: ‘De samenwerking met Sandlane is uniek en persoonlijk. We hebben elkaar zowel gevonden in onze liefde voor muziek, als in vriendschap. Het is te gek om gebruik te mogen maken van zo’n complete studio en zo’n fijn team. De EP is hier een goed voorbeeld van. Op de eerste kant staan twee nieuwe nummers die zijn opgenomen samen met producer Joost van den Broek en engineer Jos Driessen en vormen een opmaat voor de nieuwe plaat die eind dit jaar gaat uitkomen. De live registratie van kant B is een cadeautje voor onze fans om ons 10-jarig bestaan te vieren. In het bijzijn van 30 gelukkige uitverkorenen vanuit de fanclub hebben we van elke plaat één akoestisch nummer gespeeld. Een onvergetelijke avond!’

    Classic, Progressive, Grunge, Alternative, Stoner… de Nijmeegse rockband NAVARONE draait er de hand niet voor om. Soms extreem luid, soms juist heel intiem, maar altijd authentiek en vol overgave! Rock van kaliber dus, groots gemaakt en groots gebracht, alsof het speciaal bedoeld is voor stadions en uitgestrekte festivalweides. Voeg daaraan toe een zanger waar zelfs Robert Plant voor zou buigen, combineer het met een enorm energieke en sterke live-reputatie, en je begrijpt waarom Navarone de afgelopen jaren is uitgegroeid tot een van Europa’s meest gewaardeerde rockbands.

    Navarone speelde de afgelopen jaren op festivals als Sziget, Reeperbahn, Eurosonic Noorderslag, Zwarte Cross, Concert At Sea, Paaspop, Appelpop, Bospop en Down The Rabbit Hole. De band deed support shows voor o.a. Deep Purple, Rich Robinson en Golden Earring. Medio april doet Navarone een viertal shows om de EP-release te vieren.

    Navarone – Loud & Clear tour:

    14 april – Den Bosch, W2
    15 april – Zoetermeer, Boerderij
    20 april – Ulft, Dru Cultuurfabriek
    21 april- Bergen Op Zoom, Gebouw T

     

    Eind 2018 staat het vierde studioalbum van de band gepland.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleJaniva Magness – Love Is An Army
    Next Article Wereldsterren brengen eerbetoon aan Elton John

    Related Posts

    R&B-grootheden Joe en Dru Hill samen naar Rotterdam

    Tennessee Drifters – Life Is Pretty

    Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter A Flock of Seagulls – I Ran (So Far Away)


    RSS Muzikantenbank
    • Ozzy Tribute zoekt Drummer.
    • Pop/rockband zoekt nieuwe zanger/-zangeres
    • Bassist zoekt band in Amersfoort, Soest of Leusden
    • Lucky Chain zoekt toetsenist!
    • Tekstschrijver gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.