Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, januari 17
    Trending
    • Album recensie overzicht: Circa Waves, Richard Marx en meer
    • Maria Mena kwetsbaar in Eindhoven
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026
    • Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome
    • Maria Mena verweeft intimiteit met orkestrale pracht in Heerlen
    • The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt
    • Madison Beer naar Ziggo Dome
    • Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Gregory Ackerman toont ziel op debuutalbum
    Gregory Ackerman
    Muzieknieuws

    Gregory Ackerman toont ziel op debuutalbum

    By Wil Wander10 februari 2018

    De in Los Angeles woonachtige Gregory Ackerman mag gerust bestempeld worden als een selfmade man. De songs op het debuutalbum ‘And Friends’ werden door hem zelf geschreven en gearrangeerd. Zo nam Ackerman zelf de gitaar- en piano partijen voor zijn rekening en ontwierp de fantastische album hoes voor het debuut dat op 25 mei verschijnt via Munich Records. Als voorproefje bracht hij deze week de eerste single Keep ‘Falling’ uit.

    Gregory Ackerman ademt de Laurel Canyon-lucht en dat is te horen op ‘And Friends’. Ackerman toont een zeer begenadigd zanger, songwriter, gitarist en pianist te zijn die het zo geliefde muzikale geluid van het Californië uit de jaren zestig en zeventig voorziet van een hedendaagse twist. Ondersteund door enkele van zijn beste vrienden en producer Pierre de Reeder (Rilo Key) nam Ackerman zijn debuut op in de 64Sound Studios in Highland Park, Los Angeles. Een studio waar louter gebruik gemaakt wordt van vintage apparatuur, zo speelde Gregory enkele gitaarpartijen in met een gitaar van Neil Young.

    “Ik woonde in de wijk Highland Park, waar Pierre de Reeder mijn buurman was. Wanneer ik met Keenan (onze drummer) en Eric (mijn broer) aan demo’s werkte, liep Pierre wel eens binnen om een praatje te maken. Uiteindelijk nodigde hij ons uit om eens in zijn studio te komen kijken, en toen zagen we pas écht hoe magisch die plek is! Van het een kwam het ander en binnen de kortste keren stonden we samen op te nemen in Pierre’s studio”.

    In het laatste jaar van zijn middelbare school speelde Gregory samen met zijn broer in een band en werd muziek voor hun de manier om te ontsnappen aan de dagelijkse sleur, waarin het vooral belangrijk lijkt hoeveel likes je op je social media posts krijgt en/of bij welke sociale groep je hoort. “Wat de wereld nodig heeft is meer sociale interactie”. Gregory voegde daad bij het woord en nodigde enkele van zijn beste vrienden uit om mee te werken aan ‘And Friends’. Een album dat net zo uitnodigend is als de naam doet vermoeden!

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleJacin Trill en Bokoesam naar 013
    Next Article Her Majesty komt in september naar ‘t Paard

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026

    Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome

    Madison Beer naar Ziggo Dome

    Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA

    Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden

    Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist
    • Contrabassist zoekt gezellige ervaren Brabantse muzikanten voor een akoestisch project
    • Sologitarist gevraagd.
    • Border Blues Rock zoekt drummer
    • Metal(core)/Hardcore drummer zoekt band of gitarist/componist om er een op te starten in regio Venlo of Peel en Maas
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.