Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, juni 20
    Trending
    • Iain Hornal – Return to the Magic Kingdom
    • Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop
    • HAEVN met extra show naar AFAS Live
    • Michael Riesenbeck – Courage
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Nieuws»The Prodigy, Eric Prydz, Justice en meer naar WE ARE ELECTRIC Weekender
    WE ARE ELECTRIC
    Brabant Nieuws

    The Prodigy, Eric Prydz, Justice en meer naar WE ARE ELECTRIC Weekender

    By Norman van den Wildenberg20 december 2017

    WE ARE ELECTRIC Weekender presenteert met trots de eerste namen voor de vierde editie van het cross-over elektronische muziekfestival. The Prodigy, Eric Prydz, Justice, Dave Clarke, Gramatik, MHD, Noisia (dj-set), Vitalic (live), San Holo, Equalz en Zwart Licht behoren tot de eerste bevestigingen. Daarnaast verhuist het festival aankomende editie naar een andere datum en een nieuwe thuisbasis: WE ARE ELECTRIC Weekender zal van 6 t/m 8 juli neerstrijken op het Historisch Landgoed Velder (Velder Woods) in Boxtel. Early Bird tickets zijn vanaf 9 december om 10:00 verkrijgbaar via we-are-electric.com.

    Nieuwe locatie
    Na drie succesvolle edities in Eersel verhuist WE ARE ELECTRIC Weekender naar een unieke locatie; het centraal gelegen Historisch Landgoed Velder in Gemeente Boxtel, gesitueerd te midden van Eindhoven, Tilburg en ‘s-Hertogenbosch. De bosrijke omgeving van Landgoed Velder biedt ruimte aan de groeiende ambities van WE ARE ELECTRIC. Zo kan het driedaags festival uitbreiden in onder meer het muzikale aanbod, (live)producties, kampeermogelijkheden en bovenal, op groot verzoek van fans, headliner programmering tot diep in de nacht.

    WE ARE ELECTRIC is een elektronisch cross-over festival met een sterke focus op live muziek, met in- en outdoor edities. In 2018 presenteert de organisatie een veelzijdige en internationale programmering van live acts en dj’s voor het festival, waarbij artiesten uit alle hoeken van het elektronisch muziekspectrum samen komen verspreid over 3 volledige festivaldagen op 4 grote podia. Naast grote namen is er ook ruimte voor opkomend talent, creatieve collectieven en randactiviteiten op zowel het festival terrein als op de camping.

    Programma
    Publieksfavoriet The Prodigy sloot in 2015 het uitverkocht debuut van WE ARE ELECTRIC Weekender explosief af en liet tijdens het bewuste optreden ook maar meteen de videoclip voor de track ‘Get Your Fight On’ opnemen. De Britse electropunkers komen in 2018 terug voor een exclusief festivaloptreden.

    Eric Prydz weet als geen ander hoe je zowel commercieel als underground succesvol kunt zijn. Met een reeks alter ego’s en eigen labels is hij door Beatport erkend als een van hun best verkopende artiesten aller tijden. Na de release van zijn album ‘OPUS’ is het hoog tijd dat de Zweedse house en techno legende live in Nederland te zien is.

    Na een afwezigheid van zo’n 5 jaar is het Franse Justice, bekend van hits als ‘We Are Your Friends’ en ‘D.A.N.C.E.’, met hun derde album ‘Woman’ helemaal terug. Live brengt het duo een energieke wervelwind van heavymetalgitaren, disco, electropop en alles daar tussenin.

    Ook bevestigd zijn: Dave Clarke, Gramatik, MHD, Noisia (dj set), Vitalic (live), San Holo, Equalz en Zwart Licht.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBirth Of Joy naar de Oefenbunker in Landgraaf
    Next Article Shakey Graves op 23 februari in Amsterdam

    Related Posts

    Iain Hornal – Return to the Magic Kingdom

    Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop

    HAEVN met extra show naar AFAS Live


    RSS Muzikantenbank
    • Zangeres en gitarist zoeken bassist
    • Instrumentalist(e) voor duo gezocht...
    • Slaggitarist/zanger, 70+ zoekt een band met ervaren amateurs
    • Bassist gezocht
    • Bassist m/v!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.