Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, september 14
    Trending
    • Popsterren maken gebruik van lifestyle branding
    • Win kaarten voor Justin Hayward in Muziekgebouw Eindhoven
    • Compact Disk Dummies – Discophonische trip in de NOR Heerlen
    • China Crisis in de Muziekgieterij: Nog steeds subliem
    • Album recensie overzicht: David Byrne, the Hives en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 12 september 2025
    • P. Bailey vergeet zijn ziel nooit
    • BEAT – Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Nieuws»Kaatsheuvelse barbier Jeffrey Aussems ’s avonds op het podium
    Brabant Nieuws

    Kaatsheuvelse barbier Jeffrey Aussems ’s avonds op het podium

    By Eric Campfens9 november 2017

    Het is te danken aan de onvermoeibare inzet van Gerard Kolenbrander, de man van de rock- en bluesuitzending op Dinxperfm, de plaatselijke zender van Dinxperlo, dat op 28 oktober jl. de Duitse bluesgitarist Gregor Hilden kwam optreden. Als kers op de taart was de Nederlandse gitarist Jeffrey Aussems van de Detonics uitgenodigd om mee te spelen. Het optreden vond plaats in het gezellige eetcafé Old Dutch, en nadat we al met Gregor spraken, namen we de tijd om ook Jeffrey aan de tand te voelen.

    Jeremy is gitarist bij Jeremy and the Groovebreakers en the Choax en hij valt de laatste paar jaar vooral op door zijn spel in de Detonics, een band die hoge ogen gooit binnen de Nederlandse blueswereld. Apart, hoe zo’n jonge vent gekozen heeft om zo’n oude-mannen-muziek als de blues te gaan spelen. “Dat is helemaal hun schuld”, hij wijst op zijn ouders Jennifer en Fons, die hem vanavond vergezellen. “Thuis hoorde ik constant hardrock en blues. Toen ik vier was zag ik voor het eerst een video met Stevie Ray Vaughan en toen was ik al verkocht. Op mijn zesde kreeg ik mijn eerste gitaar en zo is het gekomen”.

    Ondanks zijn aspiraties als gitarist heeft hij al jong besloten om een ander beroep te kiezen. Hij is namelijk barbier en werkt samen met zijn vriendin in hun eigen zaak VIP Hair by Sam in Kaatsheuvel. “Ja, daar heb ik voor gekozen, omdat ik geen zin heb om ieder weekend van huis te zijn en pas midden in de nacht weer thuis te komen. Het moet leuk blijven. Zodra muziek maken op werken gaat lijken is er geen lol meer aan. Ook de andere jongen van de band hebben allemaal een vaste baan. De muziek komt er gewoon bij.”

    Gregor Hilden vertelde dat hij en Jeffrey elkaar nooit eerder hebben ontmoet. “Dat klopt, maar ik kende hem natuurlijk wel. Gerard (Kolenbrander, red.)heeft ons samengebracht. Fantastische toch, om met zo’n gitarist op het podium te staan?” Ik vraag ook Jeffrey naar zijn toekomstplannen wat muziek betreft. “Omdat het met de Detonics zo goed gaat staat het werk met de Groovebreakers en the Choax op een laag pitje. We zijn al aan het denken aan een studio-cd met de Detonics en hebben nog andere plannen.” Hij vertelt daarbij ideeën die zij hebben, als we maar beloven hierover nog niets te schrijven. Het enige dat we dus kunnen zeggen is dat het veelbelovend klinkt. Het is goed dat er nog jonge muzikanten als Jeffrey Aussems zijn, die zorgen dat de handgemaakte muziek blijft bestaan.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip donderdag 9 november: Kasabian in AFAS Live
    Next Article Hans Vermeulen (70) overleden

    Related Posts

    Win kaarten voor Justin Hayward in Muziekgebouw Eindhoven

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 12 september 2025

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 5 september 2025


    RSS Muzikantenbank
    • Nerdy Skate & Ska Punkband ‘John Hanzo’ Zoekt Drummer!
    • Wij zoeken een tweede zangeres
    • Italiaanse band zoekt toetsenist (Noord-Holland)
    • Ervaren leadgitarist zoekt 90's rockband
    • Band in oprichting zoekt zanger en slaggitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.