Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, oktober 9
    Trending
    • De magie van muziek in casinofilms
    • Skunk Anansie in Klokgebouw tijdens BRIDGE Guitar Festival Eindhoven
    • Vernon Reid – Hoodoo Telemetry
    • Hot Mulligan kondigt shows in Nederland en België aan
    • Nick Cave & The Bad Seeds kondigen massieve Europese zomertournee 2026 aan
    • Gunna kondigt ‘Wun World Tour’ aan met show in AFAS Live
    • ABBA Gold doet Concertgebouw Brugge swingen
    • I Prevail exclusief naar 013
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Martin Garrix zet zich in voor SOS Kinderdorpen
    Martin Garrix zet zich in voor SOS Kinderdorpen
    Muzieknieuws

    Martin Garrix zet zich in voor SOS Kinderdorpen

    By Norman van den Wildenberg25 februari 2017

    Martin Garrix maakt vandaag bekend dat hij zich als vriend van de kinderontwikkelingsorganisatie SOS Kinderdorpen in gaat zetten. Om de samenwerking af te trappen, bezocht hij een SOS kinderdorp in het Zuid-Afrikaanse Kaapstad. Als vriend van, vindt ’s werelds nummer één DJ het belangrijk om het werk van SOS Kinderdorpen te ondersteunen door aandacht te vragen en financieel bij te dragen. Martin Garrix: “Het is super om te zien hoe SOS Kinderdorpen een familiebasis creëert voor kinderen wereldwijd. Ik weet hoe belangrijk die basis is. Ik hoop dat ik SOS kan helpen dit mogelijk te maken voor heel veel meer kinderen.”

    Als onderdeel van de samenwerking met SOS Kinderdorpen, wil Martin Garrix anderen aanmoedigen om zich ook in te zetten voor de organisatie. “Mijn zusje en ik zijn opgegroeid met lieve en zorgzame ouders. We zijn heel erg close. Zij hebben een enorme rol gespeeld bij mijn succes, zeker omdat ik zo jong was toen mijn carrière begon. Mijn familie was er altijd voor mij en hun onvoorwaardelijke steun betekent ontzettend veel voor mij. Ik vind het vreselijk om te zien dat zoveel kinderen wereldwijd niet de steun van een familie hebben’, zegt de 20-jarige DJ/Producer. “Als vriend van SOS wil ik kinderen helpen en hopelijk nog meer mensen inspireren om betrokken te zijn bij deze organisatie”.

    Bezoek SOS programma’s in Zuid-Afrika
    Martin Garrix bezocht een SOS kinderdorp in Kaapstad. Daar kon hij zien wat een verschil de organisatie maakt voor kwetsbare kinderen. Kinderen die de ouderlijke zorg zijn verloren worden opgevangen in een SOS familie. In een familiehuis groeien de kinderen op met een SOS moeder en SOS broertjes- en zusjes. Tot groot plezier van de SOS kinderen draaide Martin Garrix een korte set voor hen. Een onvergetelijk moment voor alle SOS families.

    Een inspiratie voor jongeren wereldwijd
    “Wij zijn zeer verheugd dat Martin Garrix onze nieuwe internationale SOS-vriend is’, zegt Stephen Miller, nationaal directeur van SOS Kinderdorpen Zuid-Afrika. “Martin Garrix is de jongste nummer één DJ van de wereld ooit. Hij inspireert miljoenen jonge mensen wereldwijd om hun dromen te verwezenlijken waardoor hij als geen ander bij onze organisatie past.”

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWin kaarten voor Return to the 90’s (afgelopen)
    Next Article Nieuw album Hallo Venray uit in april

    Related Posts

    Skunk Anansie in Klokgebouw tijdens BRIDGE Guitar Festival Eindhoven

    Vernon Reid – Hoodoo Telemetry

    Hot Mulligan kondigt shows in Nederland en België aan


    RSS Muzikantenbank
    • Polyphonics zoekt toetsenist zanger voor optredens
    • Rockband zoekt Zanger Zangeres!
    • Gezocht: een ervaren akoestisch gitarist
    • TIMBR zoekt Drummer (40+) voor eigen werk
    • Gitarist gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.