Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, oktober 27
    Trending
    • Chapeau voor bejaarde wizard en true star Todd Rundgren
    • UB40 naar AHOY Rotterdam
    • A Perfect Circle naar AFAS Live
    • Peter Ames Carlin – Springsteen
    • Parels van de Popmuziek: Het Verhaal achter The S.O.S. Band – ‘Just Be Good To Me’
    • Album recensie overzicht: DUFFHUES, Doro en meer
    • Larkin Poe in 013 zorgt voor y’alls en yeehaws
    • Inside ADE 2025: Artiesten, Innovatie en Nachtleven
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Jack and the Weatherman brengt de zomer naar Simplon Groningen
    Concertverslag

    Jack and the Weatherman brengt de zomer naar Simplon Groningen

    By Bianca Kiel20 juni 2015

    De grote zaal van Simplon Groningen was afgelopen donderdag 18 juni jl. het podium voor het Haarlemse duo Jack and the Weatherman. Zanger Berry Krikken (Jack) en gitarist Sebastiaan Weerman (The Weatherman) komen oorspronkelijk uit het Drentse Emmen waar ze met een paar oude kartonnen dozen op de veengrond hun tijd doorbrengen met breakdancen. Jack verkent daarna de wereld en The Weatherman pakt instrumenten op en maakt muziek. Na elkaar een aantal jaren uit het oog te verloren te hebben, komen ze elkaar weer tegen bij een surfspot in Bloemendaal. Hier komen ze erachter dat ze dezelfde smaak en passie voor muziek hebben. Ze besluiten om een avondje te gaan jammen en Jack and the Weatherman is geboren.

    Na de eerste EP ‘Something Positive’, een kleine hit met de single ‘Free’, meer dan 2 miljoen plays wereldwijd op Spotify, festivals als MadNes, The Brave, Woodstock Surf Festival, Popronde en de Uitmarkt, Europese tours door Engeland, Duitsland en Frankrijk en supports van bands als Chef’Special, Sticky Fingers en Current Swell in zalen als Melkweg, Paradiso en thuishaven Patronaat, werd het tijd voor een tweede EP ‘Homewards’, welke in april 2015 gepresenteerd werd in Patronaat.

    In de liedjes van Jack and the Weatherman komt de luchtige vibe van de jongens duidelijk naar voren. Ook in de teksten houden de jongens het luchtig en vrolijk, maar tegelijkertijd schuilt er ook een boodschap in de nummers, geïnspireerd op vele verre reizen in arme landen en het besef hoe goed we het hier hebben in het westen. Al was de zaal van Simplon niet helemaal uitverkocht, het mocht de sfeer niet drukken. Het publiek deinde mee op de vrolijke nummers die je je in gedachten op een strand met een ondergaande zon lieten wanen. Bij onder andere het nummer ‘Free’ zong het publiek luidkeels mee. ‘Als jullie het hele nummer gaan zingen, hoef ik dat nu niet te doen’ grapte zanger Berry.

    Nieuwsgierig geworden naar de zonnige sound van Jack and the Weatherman? Aanstaande maandag 22 juni tussen 06.00u en 10.00u staan de mannen bij Giel Beelen op de Speelplaats.
    JackWeatherrman1 (Large)

    JackWeatherman2 (Large)

    JackWeatherman3 (Large)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLowlands 2015 tips deel 1: Balkan beat
    Next Article The Libertines sluit eerste dag Best Kept Secret in stijl af

    Related Posts

    Chapeau voor bejaarde wizard en true star Todd Rundgren

    Larkin Poe in 013 zorgt voor y’alls en yeehaws

    Inside ADE 2025: Artiesten, Innovatie en Nachtleven


    RSS Muzikantenbank
    • Harmonika speler zanger gezocht
    • Band zoekt gitarist
    • Toetsenist en gitarist gezocht americana rock band
    • Muzikanten!
    • Guns n' Roses tribute zoekt bassist om band compleet te maken
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.