Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juli 1
    Trending
    • Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten
    • Turnstile naar AFAS Live
    • Nubiyan Twist – NT Soundsystem
    • Spoorpark Live Festival vol Disco, Pop en Rock
    • Album recensie overzicht: Nick León, Lorde en meer
    • Suzan & Freek stelen de show op emotionele tweede dag Concert At Sea
    • Album recensie overzicht: Nikki Nair, Fred Hersch en meer
    • North Sea Round Town verbindt alle lagen van de bevolking
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Where The Wild Things Are: Blokkenschema en laatste namen bekend
    Muzieknieuws

    Where The Wild Things Are: Blokkenschema en laatste namen bekend

    By Wil Wander11 februari 2015

    Het blokkenschema, filmprogramma en de allerlaatste muzikale namen zijn bekend voor Where The Wild Things Are 2015. Ganz, Elias Mazian, Subbacultcha presents Rats on Rafts, zZz en DJ Juju en Boogie Ball feat. Roger Brouwn & Sunny Sjoerd zijn toegevoegd aan het affiche. Daarnaast is het filmprogramma, gecureerd door Melkweg Cinema, en de invulling van de PIP & de Maximonsters Bungalow bekend.

    Met de bevestiging van de allerlaatste toevoegingen is het hele programma nu compleet en staat het blokkenschema met alle acts per dag, tijdstip en podium online. Op vrijdagavond is het aan Boogie Ball feat. Roger Brouwn & Sunny Sjoerd om de boel in de Saffraan op te zwepen; op zaterdag is Ganz toegevoegd als laatste naam aan de 22Tracks-avond. Op diezelfde avond host het Amsterdamse Subbacultcha een avond in de nieuwe Desperados loods met Rats on Rafts, zZz, DJ Juju en het al eerder aangekondigde Meatbodies. Op zondag zal Elias Mazian het festival op gepaste en feestelijke wijze afsluiten in de Action Factory.

    Melkweg Cinema
    Daarnaast is het filmprogramma helemaal rond. Dit jaar is het de Melkweg Cinema die een selectie van de beste muziekfilms maakt, speciaal voor Where the Wild Things Are. Hoogtepunten uit dat programma zijn bijvoorbeeld 20,000 Days On Earth (Nick Cave), ‘Any Way The Wind Blows’ (Tom Barman), ‘Fink & The Royal Concertgebouw Orchestra’, ‘American Interior’ (Gruff Rhys), de dansfilm ‘Girl Walk // All Day’ en een sneak preview van ‘Zomer’ met muziek van Jacco Gardner. De films worden vertoond in de kleinste bioscoopzaal van Nederland met exact 55 stoelen.

    PIP & de Maximonsters
    Eerder maakten we al bekend dat onze vrienden van PIP Den Haag een eigen bungalow gaan hosten. De line-up van deze PIP & de Maxi Monsters Bungalow is nu bekend! Op vrijdag nodigen ze Red Light Radio uit, met dj-sets van Afrobot en Femke Strange Boutique. Op zaterdag programmeren ze uit eigen stal en zijn onder andere Prehistoric Futuristic en Radio Noet-Noet van de partij. Daarnaast zullen er ongetwijfeld nog tal van verrassingen zijn, bijvoorbeeld de kleinste lasergame van Nederland en ‘partnerruil in de zitkuil’? Kom langs en laat je verwonderen!

    Where the Wild Things Are weekender is Nederlands enige festival met drie dagen en nachten lang alternatieve muziek in een bungalowpark. Maar er is natuurlijk veel meer dan alleen muziek: films gepresenteerd door Melkweg Cinema, bowlen, een muzikale speurtocht door het park (Lucy’s Wijsje), pubquiz, literatuur door Verhaaltje voor de Dorst, een zwembad, feestjes van onder andere 22Tracks, PIP, Disco Dolly en Radio Noet Noet en tal van andere randprogrammering.

    WHERE THE WILD THINGS ARE WEEKENDER
    Vrijdag 6 t/m zondag 8 maart 2015 – Center Parcs de Eemhof, Zeewolde. Voor dit festival koop je geen losse kaarten, maar boek je een bungalow inclusief toegang tot het festival. Prijzen variëren van €179,- en €219,- per persoon, afhankelijk van het type bungalow. De allerlaatste bungalows voor Where the Wild Things Are 2015 zijn nu in de verkoop. Er zijn nog een zeer beperkt aantal 4, 5 en 6 persoonsbungalows beschikbaar. Voor dit festival koop je geen losse kaarten, maar boek je een bungalow inclusief toegang tot het festival.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMaxazine tipt!: Cross-linx in Muziekgebouw aan t IJ Amsterdam
    Next Article Jill Barber – Fools Gold

    Related Posts

    Turnstile naar AFAS Live

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 27 Juni 2025

    New Wave in Concert 4 keer in Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Gezocht: drummer voor Supertramp Tribute band
    • ReCover zoekt bassist
    • Repetitieruimte in Eindhoven Noord
    • Bassist zoekt een band .
    • Gitarist/Producer zoekt band of muzikale connecties (Brabant)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.