Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, januari 13
    Trending
    • It’s Never Over, Jeff Buckley
    • Bezoekersaantal Nieuwe Nor groeit verder in 2025
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Murray Head – ‘One Night in Bangkok’
    • Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden
    • Album recensie overzicht: Lily Löw, Phil Martin en meer
    • André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome
    • Vliegende start Vrienden van Amstel
    • Album recensie overzicht: Maaike Ouboter, Hér en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Six Feet Under voor enige Nederlandse show naar P60
    Muzieknieuws

    Six Feet Under voor enige Nederlandse show naar P60

    By Norman van den Wildenberg22 augustus 2013

    Op 14 september verrijzen er maar liefst vijf bands vanuit hun graftombes om P60 eens op een bloederig feestje te trakteren. Een mini festival vol oorverdovende death metal van onder andere Six Feet Under, Debauchery en Seita. Six Feet Under is sinds ’95 niet meer weg te denken uit de hedendaagse (death)metal scene. De band werd voornamelijk bekend door Chris Barnes, oud vocalist van Cannibal Corpse.

    Na het vorig jaar uitgebrachte ‘Undead’ kwamen de Amerikanen in maart van dit jaar met het geschifte broertje: ‘Unborn’. Op deze plaat is het opnieuw catchy death metal wat de klok slaat, maar wel met een verfrissende twist. Dit is onder andere te danken aan de mensen waar Barnes mee samenwerkte. Ben Savage (Whitechapel), Jari Laine (Torture Killer) en Kevin Talley (Dying Fetus, Misery Index, Chimaira) schreven mee; Zeuss (the Acacia Strain, Whitechapel, Hatebreed) zorgde voor de productie van de plaat. Het resultaat is een allesverwoestende, getergde plaat waarop Barnes opnieuw zijn onvrede uitdrukt in teksten over de dood, bloed en zombies.

    Ook onze oosterburen weten hoe je een bloederig feestje bouwt. De mannen van Debauchery brachten in de 10 jaar dat ze bestaan evenzoveel albums uit en tourden onder andere met Napalm Death en Destruction. Ook op hun nieuwste plaat ‘Kings Of Carnage’ hoor je strakke, donkere death metal vergezelt van de meest onheilspellende teksten. Van een beetje controversie is de band ook niet vies: de ‘gore’ attributen vliegen je om de oren en hun eigen ‘half-naked Blood Babes’ komen de show veelvuldig opleuken. Na onder andere Wacken en Summerbreeze is het nu de beurt aan P60.

    Het Braziliaanse viertal Seita heeft Amsterdam momenteel als thuisbasis. Zodoende was de link snel gemaakt en konden deze heren natuurlijk niet ontbreken op dit affiche. In hun recht-toe-recht-aan thrash/death metal zijn agressie en brutaliteit de steekwoorden. Vorig jaar maart kwam de band met hun eerste full-length, ‘Assymetric Warfare’. Om alvast in de stemming te komen is de single ‘Know Your Enemies’ van dat album gratis te downloaden via de website van Seita! P60 opent op 13 september haar deuren om 18:30 en om 19:00 zal de show beginnen. Kaarten kosten €17,00 in de voorverkoop en €18,00 aan de deur.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLurrie Bell – Blues In My Soul
    Next Article Extra Nederlandse concerten in oktober van The Boxer Rebellion

    Related Posts

    Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden

    Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 januari 2026

    Bruno Mars naar Johan Cruijff ArenA

    Phil Lynott 40 jaar later: de echo van een onverwoestbare rocklegende

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 2 januari 2026


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer & gitarist gezocht – beginnende Blues/Soul band (Nijmegen)
    • Gitarist zoekt soul band
    • Zangeres zoekt band!
    • Bassist zoekt band in regio Rotterdam-Den Haag
    • Bassist zoekt band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.