Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, januari 28
    Trending
    • Souad Massi – Zagate
    • Dotan kondigt vier extra shows aan na volledig uitverkochte clubtour
    • Ne-Yo & Akon presenteren de ‘Nights Like This’ tour in Ziggo Dome
    • Best Kept Secret Festival maakt nieuwe lichting namen bekend
    • Eerste namen voor 50-jarig NN North Sea Jazz Festival bekend
    • Peaer – Doppelgänger
    • Claudia de Breij blijkt ook met liedjes avondvullend
    • Sly Dunbar (Sly & Robbie) overleden
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Nieuwe namen voor Lowlands
    Muzieknieuws

    Nieuwe namen voor Lowlands

    By Wil Wander16 april 2013

    Yeah, daar was dan ein-de-lijk dat zonnetje afgelopen zondag! We knallen de lente nu echt in, mét een hele rits nieuwe namen! Hou je vast, hier komt ‘ie: Nick Cave & The Bad Seeds zijn er bij op Lowlands! De neo-gotische zanger en zijn legendarische band zijn nog altijd een ongenaakbaar fenomeen. Übermust-see! Hoe een dansvloer tot hemelse hoogten te hypnotiseren laat eindbaas in het technospel Richie Hawtin graag op Lowlands horen!

    Vijf Utrechtse sloopkogels, die jongens van John Coffey, die werkelijk geen spaan van je heel laten met hun stoomwalsende combi van rauwe punk, helse screamo, vurige hardcore en goeie ouwe rock & roll. Helmen op! Het Britse synthpopduo Hurts laat met hun nieuwe album ‘Exile’ een andere kant van zichzelf horen, die het zorgvuldig achterovergekamde gelhaar hier en daar verfrissend in de war gooit!

    En verder ook nog: Cerebral Ballzy | Daughter | Dubioza Kolektiv | Kodaline | Los de Abajo | Matt Corby | Mikal Cronin | the Joy Formidable | Tom Odell | Watcha Clan. Op lowlands.nl staat alle info, foto´s en meer. De Lowlands Spotify playlist is natuurlijk ook weer helemaal up to date!

    De eerste straattheateracts
    Ook dit jaar zijn je tochtjes over Planet Paradise en Cape Lowlands weer niet zonder absurditeitengevaar: pas op voor het straattheater!

    Circo Ripopolo – ‘Caffè Ripopolo’
    Koekeloer naar hun wonderlijk creatieve schouwspel van objecten, muziek en alles wat met koffie te maken heeft, en lach!

    Compagnie Les Baigneurs : Sara Martinet – ‘Siège’
    Poëzie? Acrobatiek? Kolder? Tragiek? Alles tegelijk? Het is wonderschone en wa-wa-wa-waanzinnig goede straattheater!

    Compagnie Passanbleu – ‘Pardessus’
    Acrobaten zijn het, dansers, slangenmensen, theaterdieren. Komt dat zien! Komt dat zien!

    Murmuyo Y Metrayeta – ‘¿Quieres Ser Mi Amigo…???????’
    Deze lieve clowns uit Chili willen graag matties met je worden. En daar doen ze alles voor – behalve praten. Het resultaat laat zich raden: complete chaos. Lachen!

    Compagnie Nicole Seiler – ‘K Two’
    Nicole Seiler komt naar Lowlands met twee Madame K’s en een prachtige performance, gebaseerd op de eigenaardige manier waarop poppetjes uit videogames zich voortbewegen.

    Okikok – ‘Slips Experience’
    Ze zijn Castor en Pollux, zonen van Zeus, aka Okidok, en demonstreren op Lowlands hun talenten. Talent in zijn zuiverste vorm, het neusje van de acrobatiek, de ganzenlever van de mimi, de reuzel van de dans.

    Les Frères Carton – ‘Le Réveil Des Vilains’
    Deze schurken zijn even schooierig als schattig en hebben duidelijk de missie om lol te trappen. In het Frans, want het zijn Fransen, of in het koeterwaals, want zo gek als een deur.

    De Gillende Keukenprins
    Pannenkoeken bakken, drummen, orgel spelen, en dat allemaal tegelijkertijd? Dat kan er maar eentje zijn: de Gillende Keukenprins!

    Trukitrek – ‘Jukebox’
    Trukitrek komt met een nostalgische poppenkast naar Lowlands, mét een eigenwijs tintje natuurlijk. Dus zijn de poppen half pop, half mens en zingen ze je de oren van het hoofd!

    Wandelende Dagboeken
    Hey, zin om te schrijven maar je dagboek niet bij je? Klamp dan zo’n sexy Wandelend Dagboek aan, trek een pen uit d’r haarknotje, sla een blanke bladzij open en ga je gang!

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDance festival ‘Parkbeats’ strijkt neer in ’t Leijpark
    Next Article Rolling Stones bevestigen 15 concerten

    Related Posts

    Dotan kondigt vier extra shows aan na volledig uitverkochte clubtour

    Ne-Yo & Akon presenteren de ‘Nights Like This’ tour in Ziggo Dome

    Best Kept Secret Festival maakt nieuwe lichting namen bekend

    Eerste namen voor 50-jarig NN North Sea Jazz Festival bekend

    Sly Dunbar (Sly & Robbie) overleden

    Cypress Hill komt naar AFAS Live


    RSS Muzikantenbank
    • Trombonisten voor Phoenix Big Band Ede
    • Gezocht slag/ sologitarist voor Nederlandstalige coverband omgeving Drunen/ Waalwijk
    • Gezocht: Creatieve Lead gitarist (+- 25-40 jaar oud) voor ambitieuze alternatieve cross-over band (Locatie Utrecht)
    • Zangeres zoekt band, muzikant of combo
    • Zanger gezocht voor AC/DC tribute
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.