Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, december 3
    Trending
    • Ken Carson naar AFAS Live
    • FKA twigs kondigt Body High tour aan met show in Ziggo Dome
    • Judas Priest naar 013 Tilburg
    • Sleeping At Last naar Koninklijk Theater Carré
    • Rockicoon Evanescence speelt in de Ziggo Dome
    • Simple Plan naar AFAS Live
    • Roxy Dekker kondigt twee concerten aan in de Ziggo Dome
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Squeeze – ‘Cool for Cats’
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Zondag internationale Beatles-verzamelaarsbeurs in Leiden
    Muzieknieuws

    Zondag internationale Beatles-verzamelaarsbeurs in Leiden

    By Redactie20 juni 2012

    The Beatles zijn al meer dan 40 jaar “uit elkaar” maar nog steeds houdt hun muziek miljoenen over de hele wereld bezig en zijn de verkopen van hun oude platen (cd’s) gigantisch. Elk jaar gaan er wereldwijd nog miljoenen over de toonbank !! Ook het vorige jaar opnieuw uitgebrachte “Beatles One” album stond weer nummer 1 in de download charts. De muziek van John Lennon, Paul McCartney, George Harrison & Ringo Starr mag ondertussen “klassiek” genoemd worden. Het nummer “Yesterday” werd zelfs verkozen tot “song van de (twintigste) eeuw”.

    42 jaar na het uiteenvallen van The Beatles, blijkt er nog steeds een grote belangstelling te bestaan voor alles wat de “fab four” gedaan hebben. Ex-Beatles Paul McCartney en Ringo Starr treden na al die tijd nog steeds op voor uitverkochte zalen. Paul McCartney gaf in Maart dit jaar nog een daverend 3 uur durend concert in een uitverkocht Ahoy in Rotterdam.

    Beatles fans, verzamelaars en liefhebbers kunnen op Zondag 24 juni terecht in het Best Western City Hotel aan de Lange Mare 43 in Leiden (dicht bij station Leiden-Centraal en met ruime parkeergelegenheid in de buurt) waar, al voor de 27ste keer, “BEAT-MEET” plaats vindt. Op deze Beatles beurs kunnen fans, liefhebbers en verzamelaars lekker snuffelen tussen de duizenden LP’s, singletjes, CD’s, DVD’s, boeken, bladen,video’s en memorabilia die te kijk, te koop of te ruil zijn.

    Er worden standhouders uit Engeland, Duitsland, Belgie, Kroatie en Japan en natuurlijk uit Nederland verwacht, dus het aanbod zal spectaculair zijn. Voor dit evenement komen bezoekers vanuit de hele wereld (zelfs vanuit Australie en de USA) naar Nederland!!

    Tevens zijn er stands van de Beatles en Paul McCartney fanclubs. Ook aanwezig is Ed Dieckmann, de schrijver van het boek “Beatles-Made in Holland” (een uit 2 delen bestaand compleet overzicht van de in Nederland gemaakte Beatles en solo platen). En Markus den Boer uit Duitsland presenteert zijn McCartney discografie boeken. Deze boeken zijn op de beurs te koop en worden op verzoek door de schrijvers gesigneerd. Bezoekers kunnen ook Beatles platen of souveniers mee nemen om te ruilen/verkopen of vrijblijvend te laten taxeren.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMuziektip van de dag: The Four Seasons – Down The Hall (1977)
    Next Article Hiphoplegende KRS-One: 22 juli in de Effenaar

    Related Posts

    Ken Carson naar AFAS Live

    FKA twigs kondigt Body High tour aan met show in Ziggo Dome

    Judas Priest naar 013 Tilburg


    RSS Muzikantenbank
    • Toetsenist aangeboden voor inval en/ of leuke formatie (soul pop danceclassics )
    • П?? GEZOCHT: Energieke bandleden voor nieuwe band met knalsetlist! 🎤
    • Gezocht prof. zanger/zangeres voor pop rock
    • Zanger (met eventueel ritme gitaar) Rock/ Metal Gezocht!
    • Blues gitaar
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.