Eind november 2025 keert Frenna terug naar de Ziggo Dome. De Haagse superster, bekend als één van de meest invloedrijke artiesten in de Nederlandse muziekindustrie, brengt zijn nieuwste album ‘bloOdLine’ live naar het grote podium.
Vorig jaar doopte Frenna de zomer van 2024 officieel tot ‘Pink Summer’. Het gelijknamige album stond meerdere weken op 1 in de Nederlandse album Top 100. Zijn single ‘Pretty Girls’ leverde hem een tweede Edison Pop Award op en samen met het Koninklijk echtpaar bezocht hij ’s werelds meest gerenommeerde hiphop studio in Atlanta waarmee Frenna nogmaals zijn internationale aantrekkingskracht benadrukte.
Maar wie dacht dat Frenna in 2025 stil zou gaan zitten heeft het mis. Dit jaar schoot zijn track ‘ZAAZAA’ met (Shallipopi) op de dag van de release naar de hoogste streamingpositie in Nederland en stond 9 weken achter elkaar in de top-40 en 8 weken op nummer in de Single Top 100.
‘ZAAZAA’ is afkomstig van Frenna zijn 6e solo album ‘bLoOdLine’ dat sinds afgelopen week beschikbaar is op alle streamingdiensten. Op de albumcover prijkt het Ghanese Gye Nyame-symbool wat ‘Dankzij God’ betekent. Op het album eert Frenna zijn Afrikaanse heritage maar maakt hij ook de verbinding met de Westerse wereld. Het album kwam voor een groot deel tot stand tijdens een schrijverskamp op de Paris Fashion week en kent samenwerkingen met internationale sterren als Stonebwoy, Shallipopi en Hamza
De afgelopen weken liet Frenna zien de zomer opnieuw ‘on lock’ te hebben met een imposante show op zijn eigen festival 7Fest en met shows op Sziget, Afronation en Lowlands liet Frenna zien dat je niet om hem heen kan.
Frenna, zaterdag 29 november, Ziggo Dome.