Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, december 12
    Trending
    • Paul Simon voor 3 concerten naar AFAS Live
    • Derde show The Tribute – Live in concert 2026 in Ziggo Dome
    • Ken Carson komt met extra show voor Amsterdam
    • ROSALÍA kondigt tweede show in Ziggo Dome aan
    • Twenty One Pilots, SOMBR, Florence + The Machine en Lewis Capaldi naar Sziget 2026
    • Raul Malo (The Mavericks) overleden
    • Mumford & Sons naar stadspark Groningen
    • Lenny Kravitz, Volbeat en Moby headliners voor Bospop 2026
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Comeback The Fatal Flowers ook in Hengelo
    Foto (c) Robert Westera
    Concertverslag

    Comeback The Fatal Flowers ook in Hengelo

    By Jeroen van Gils23 juni 2019

    Zomaar een vrijdagavond in juni in Hengelo. Langzaamaan stroomde de grote zaal van het Metropool vol met veertigers. Op het programma stond een van de grootste Nederlandse rockbands van de jaren ’80. Eind jaren ’80 waren The Fatal Flowers overal, totdat het in 1990 ineens stopte. Dat ze na 29 jaar een reünietour doen had eigenlijk niemand meer verwacht.

    En wat moet je dan schrijven over een band waar heel Nederland het dan over heeft. De ene na de andere recensie is veelbelovend en spreekt over een van de beste reünies van de laatste jaren. Over het wonder, de legendarische band die na 29 jaar gewoon de draad weer oppakt alsof ze niet weg zijn geweest.
    En daar is geen woord van gelogen, op het podium stond vrijdagavond 21 juni een band die zo op elkaar was ingespeeld dat het leek alsof ze de afgelopen jaren gewoon nog ieder jaar op het podium stonden.

    Robin Berlijn perste de ene na de ander gitaarsolo uit zijn gitaar waarbij Richard Janssen met zijn stem en slaggitaar de basis voor de nummers uitzette. Samen met Geert de Groot op bas en Henk Jonkers op drum trapte de band af met ‘How Many years’, en vanaf dat moment was het alleen nog maar genieten. Matthijs van Duijvenbode verving deze avond J.B. Meyers op de toetsen en kreeg halverwege de set even de kans om te laten horen dat er geen betere invaller gekozen kon worden. De pianist die tot april dit jaar samenspeelde met Douwe Bob maakte de band af.

    Verrassingen waren er niet in de set die de band deze avond speelde, de nummers werden in dezelfde volgorde gespeeld als bij de vorige optredens. Voor de aanwezigen maakte het niet uit, eindelijk zagen ze na 29 jaar hun favoriete bandje weer optreden. Een stukje jeugdbeleving kwam bij de meeste bezoekers naar voren en er werd luidkeels en stilletjes meegezongen met de hits van vroeger. 19 nummers later en bijna 2 uur verder kwam de avond tot een eind met het toepasselijk gekozen ‘Dear Friends’. Het einde van een tijdperk, voor de tweede keer, maar tot een tweede reünie zal het nooit komen, toch?

    Foto’s (c) Robert Westera

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleP!nk – 90 Days
    Next Article 23 juni, de verjaardag van Yann Tiersen

    Related Posts

    Paul Simon voor 3 concerten naar AFAS Live

    Derde show The Tribute – Live in concert 2026 in Ziggo Dome

    Ken Carson komt met extra show voor Amsterdam


    RSS Muzikantenbank
    • ReCover zoekt zanger (m/v)
    • Zanger/zangeres gezocht voor bluesbandje
    • Desertcandy country americana en tex - mex band zoekt een accordeonist(e)
    • Muzikanten gezocht voor black metal band
    • Vocalist wanted for Heavy/Groove/Prog metal band (Eindhoven)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.