Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, februari 3
    Trending
    • OGENE ontdekte muzikale speeltuin met ‘Garden of Hera’-tour in Het Park
    • Three Dog Night oprichter Chuck Negron overleden
    • Zara Larsson, Bring Me The Horizon en Sef naar Sziget
    • Metropole Orkest als kloppend hart van Vitor Araújo’s ‘TORÓ’
    • Belgische jazz in intieme clubsfeer bij VOLTA tijdens Brossella
    • Fresku & Metropole Orkest gaan samen op tournee met nieuwe EP
    • Bertolf & Nomden – All Good Things
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Carl Douglas – ‘Kung Fu Fighting’
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Nieuws»Roadburn maakt compositieopdracht bekend plus 21 nieuwe namen
    Roadburn
    Brabant Nieuws

    Roadburn maakt compositieopdracht bekend plus 21 nieuwe namen

    By Norman van den Wildenberg19 december 2017

    Roadburn Festival in Tilburg zet weer een stap extra als vooruitstrevend en grensverleggend festival. Het festival in 013 Poppodium maakt vandaag bekend dat Dark Buddha Rising en Oranssi Pazuzu de handen ineen slaan om exclusief nieuwe muziek te componeren voor het festival onder de naam Waste of Space Orchestra. Verder worden er nog 21 nieuwe namen bekend gemaakt, waaronder Boris & Stephen O’Malley, Motorpsycho, Godflesh, Hooded Menace, Zonal (Justin Broadrick en The Bug’s Kevin Martin) met Moor Mother, Wolfbrigade en nog veel meer.

    “Roadburn heeft er altijd om gedraaid om mensen samen te brengen, om een netwerk te creëren waar de lijn tussen vrienden, fans en artiesten diffuus is. Daarnaast streeft Roadburn er altijd toe de grenzen van creativiteit en expressie te verleggen” zegt Walter Hoeijmakers, creatief directeur van Roadburn. “Om deze 2 facetten samen te brengen, brengen we verschillende artiesten bij elkaar voor niet 1, maar 2 speciale projecten waar deze groepen muzikanten gezamenlijk muziek creëren, speciaal voor het festival.” De eerste daarvan wordt vandaag bekend gemaakt. De Finse bands Dark Buddha Rising en Oranssi Pazuzu slaan de handen ineen onder de naam Waste of Space Orchestra. Tijdens de show op donderdag 19 april spelen de 10 muzikanten een uit 10 delen bestaand stuk van ongeveer een uur, met aansluitend videomateriaal.

    Daarnaast heeft Jacob Bannon (Converge) 4 nieuwe acts toegevoegd aan zijn gecureerde programma. Motorpsycho speelt op vrijdag 20 april in de Main Stage. Daarnaast komt Justin Broadrick met zijn band Godflesh om het album ‘Selfless’ op vrijdag 20 april integraal te spelen. De doommetalband Thou treedt gezamenlijk op met het experimentele metalgenootschap The Body op zaterdag 21 april en ook Forgotten Tomb geeft acte-de-préséance op die dag.

    De grensverleggende Japanse band Boris komt naar Roadburn om het debuutalbum ‘Absolutego’ integraal ten gehore te brengen. Bij het spelen van dit 60-minuten durende drone-debuut krijgen de Japanners hulp van niet de minste muzikant: Stephen O’Malley van Sunno))))! Maar er zijn nog meer bands die een speciale set spelen voor Roadburn. Doomband Hooded Menace speelt ‘Fulfill the Curse’ integraal en het Duitse funeral doomgenootschap Worship speelt ‘Last tape Before Doomsday’. Zonal, het nieuwe project van Justin Broadrick (Godflesh) en Kevin Martin (The Bug) komt naar Roadburn en ze nemen Moor Mother mee. Khemmis komt voor hun eerste Europese show ooit naar Roadburn en Old Tower treedt voor de eerste keer ooit op. Verder bevestigd: de D-beat van Wolfbrigade; all-round kunstenaar Jonathan Hultén (Tribulnation) presenteert zijn solomateriaal; uit het Verre Oosten zakken Zuriaake (China) en VMO en Vampillia (Japan) af; de Griekse blackmetal van Hail Spirit Noir is te zien, net als de Italiaanse doom van Fuoco Fatuo. Het Finse Horte en Kaikon; Irse!, de Amerikaanse blackmetal van Alda en het post-rock project Watter (met leden van Slint en Grails) maken de bevestiging compleet.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleThe Black Madonna treedt begin 2018 op in Paradiso
    Next Article Podium Hardenberg failliet verklaard [Update]

    Related Posts

    Zara Larsson, Bring Me The Horizon en Sef naar Sziget

    Fresku & Metropole Orkest gaan samen op tournee met nieuwe EP

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 30 januari 2026

    Enter Shikari exclusief naar 013 Tilburg

    Ice Nine Kills en meer naar Jera On Air 2026

    Bertolf en Diederik Nomden brengen theaterprogramma Two Of Us naar de zalen


    RSS Muzikantenbank
    • Singer-songwriter zoekt gitarist en/of band (akoestisch)!
    • Soulblender zoekt zanger!
    • Band zoekt Zangeres in Nijmegen
    • Salsaband Pimiento zoekt Trombonist
    • Salsaband Pimiento zoekt Coro-Zanger(es)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.