Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Nieuw album Roger Waters
    Muzieknieuws

    Nieuw album Roger Waters

    By Wil Wander19 september 2013

    Tijdens een interview dat Roger Waters gaf voor het programma BBC HARDtalk, sprak hij over het verleden, het heden en de toekomst. Nu zijn 3 jaar durende ‘The Wall’ tour bijna afgelopen is, vertelde hij dat zijn volgende stap het uitbrengen van een nieuw solo album zal zijn. Waters: “Jullie weten dat ik recentelijk een aantal dingen heb meegemaakt, waar ik het nu niet over ga hebben, maar een nieuw album zit er zeker aan te komen. Ik heb een waanzinnig idee, en dat gaat zeker gerealiseerd worden. Ik ga op zijn minst nog een album uitbrengen, ik kijk er naar uit om er mijn tanden in te zetten”. Zijn laatste solo album kwam uit in 1992, getiteld ‘Amused to Death’, in 2005 bracht hij de opera ‘Ça Ira’ uit.

    Misschien het meest noemenswaardige deel van het interview ging over zijn vertrek bij Pink Floyd en de daaropvolgende rechtszaak tussen hem en zijn voormalige bandleden. Waters vertelde dat hij fout zat om David Gilmour, Nick Mason, en Richard Wright aan te klagen over het feit dat zij verder gingen onder de naam Pink Floyd. Hij vertelde: “Ik denk niet dat ik fout zat, ik zat echt fout!, natuurlijk zat ik dat, het was een commerciële beslissing om een rechtszaak aan te spannen. Toen ik naar de bandleden stapte en zei dat we platzak waren en Pink Floyd niet meer Pink Floyd was zeiden ze, hoe bedoel je? Dat is niet relevant, het is een label en het heeft commerciële waarde, je kan niet zeggen dat het ophoudt met bestaan. Blijkbaar heb je niet teruggekeken naar Runnymede, blijkbaar heb je geen vestand van de Engelse rechtspraak…. Het gaat niet om wat jij denkt, het gaat om… het is wat het is… De wet is het enige dat we hebben, daar gaat ‘The Wall’ nou juist over”.

    Toen Waters vertrok bij de band, beschouwde hij Pink Floyd als afgedaan, en was ontstemd over het feit dat de rest van de band onder de naam Pink Floyd verder ging. Hij spande diverse rechtszaken aan tegen Gilmour en Mason, hij dreigde zelfs om concert promotors aan te klagen als ze reclame maakten voor de band Pink Floyd. Uiteindelijk kwamen Waters en Gilmour tot overeenstemming, Waters stond de naam Pink Floyd af in ruil voor het handelsmerk ‘The Wall’ en haar beroemde opblaasbare varken.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleExtra kaarten voor Krafwerk 3D show Evoluon Eindhoven
    Next Article 20 september, de verjaardag van Henk Hofstede

    Related Posts

    Franz Ferdinand naar 013

    Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan


    RSS Muzikantenbank
    • Hard Bet band zoekt een bassist
    • Zangeres
    • Drummer opzoek naar een band in apeldoorn
    • Gitarist zoekt band
    • Toetsenist cq accordeonist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.