Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, oktober 10
    Trending
    • Time Bandits trotseren fysieke tegenslag in bruisende Cacaofabriek
    • Robert Jon & The Wreck zetten De Bosuil in vuur en vlam met Southern Rock van de bovenste plank
    • Pip Millett is een baken van zelfexpressie in Zonnehuis
    • Album recensie overzicht: Sheryl Crow, B.B. King en meer
    • Micha betovert met rauwe stem ‘hometown’ Zwolle
    • Nathan Carter – Doin’ Alright
    • Nickelback met ‘Everything Under The Sun Tour’ in 2027 naar Amsterdam
    • Dominic Fike – How To Quit Smoking
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Live»Son Mieux brengt ‘24 Hours’ tot leven in uitverkocht 013
    Brabant Live

    Son Mieux brengt ‘24 Hours’ tot leven in uitverkocht 013

    By Jayno Berkhoudt20 mei 2026

    Met twee uitverkochte avonden in 013 laat Son Mieux zien dat de Haagse band inmiddels veel groter is geworden dan die festival slots en clubshows van een paar jaar geleden. Dinsdagavond was de eerste van die twee avonden in Tilburg, als onderdeel van de nieuwe album release tour van hun meest recent uitgebrachte album ’24 Hours’ dat vorige maand uitkwam.

    Vanaf het begin valt op hoeveel aandacht er in de productie zat. Achter de band sondt een groot portaal dat de hele avond gevuld wordt met visuals die constant veranderen. In combinatie met de lichtshow gaf dat soms bijna iets filmisch. Niet te druk, maar precies genoeg om de nummers extra sfeer mee te geven.

    De opbouw van de show zat goed in elkaar. Rustigere momenten werden slim afgewisseld met de meer energieke tracks waar het publiek meteen op aansloegen. Ook tussen het nieuwe werk en de bekende nummers voelde het nergens alsof de vaart eruit ging. De band hield die balans de hele avond vast.

    De avond werd geopend met een van die nieuwe nummers: ‘When Tomorrow Comes 11:12’. Hoewel het album pas een maand uit is, werd er gedurende de avond al aardig meegezongen.

    Tussendoor nam zanger Camiel Meiresonne af en toe even de tijd om iets te vertellen over het nieuwe album en de titel ’24 Hours’. Daarbij vertelde hij ook waarom de tour die eigenlijk eerder gepland stond, werd uitgesteld. Omdat het album simpelweg nog niet af voelde. Die keuze bleek achteraf logisch, want het nieuwe materiaal stond live stevig overeind.

    Eén van de sterkste momenten van de avond kwam met de meest recente hit van de band; ‘Dark Before The Dawn’. Meiresonne bracht het nummer samen met violiste Maud, waarbij de zaal uiteraard luidkeels meezong.

    Later op de avond ging het tempo weer omhoog en merkte je hoe gemakkelijk Son Mieux inmiddels een zaal als dit formaat meeneemt. Richting het einde werd dat als maar sterker. ‘Dancing At The Doors Of Heaven’ zette de 013 volledig in beweging. Handen de lucht in, springen, meezingen, de hele zaal deed mee. Sterk afsluitend met ‘Multicolor’, het nummer waarmee de band ooit echt bij het grote publiek doorbrak.

    Na ruim anderhalf uur bleef vooral hangen hoe compleet de show aanvoelde. Niet alleen muzikaal, maar ook qua sfeer en productie. Son Mieux klonk als een band die precies weet waar het heen wil. En met volgend jaar opnieuw een show in de Ziggo Dome lijkt het er voorlopig niet op dat het momentum snel gaat verdwijnen.

    Foto’s: Jayno Berkhoudt / Maxazine

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleJasmine Myra – Where Light Settles
    Next Article Engel & Just trotseerden het vaarwater onder de brug in Purmerend

    Related Posts

    Time Bandits trotseren fysieke tegenslag in bruisende Cacaofabriek

    Robert Jon & The Wreck zetten De Bosuil in vuur en vlam met Southern Rock van de bovenste plank

    Pip Millett is een baken van zelfexpressie in Zonnehuis

    Micha betovert met rauwe stem ‘hometown’ Zwolle

    Hällas machtig in Tilburg

    Henrik Freischlader raakte gevoelige snaar in De Bosuil


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Drummer (ex- To Heaven Earth Is Hell) zoek Metalcore band
    • (Lead)Gitarist zoekt muzikanten voor Powermetal band
    • Gitarist gezocht voor nieuwe rockband (regio Den Bosch)
    • Gitarist gezocht voor Southern Rock cover band
    • Bassist en drummer zoeken gitarist voor Post-rock / Post-metal / noisie / sludge / shoegaze
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.