Sziget Festival heeft de line-up voor het elektronische programma bekendgemaakt. Na het debuut vorig jaar heeft de Delta District zich ontwikkeld tot een vaste plek binnen het festival. In het district, waar alles draait om elektronische muziek, staan drie verschillende podia en treden meer dan 100 acts op, waaronder Peggy Gou, Sara Landry, Indira Paganotto, Sub Focus, Argy en Richie Hawtin. Nieuw op de line-up zijn onder meer Anfisa Letyago, Patrick Mason, Mestiza, LAMMER en Lucky Done Gone.
Het Delta District bestaat uit het Yettel Colosseum, de BOLT Night Stage en The Club. Op deze drie podia vinden bezoekers een breed aanbod aan elektronische muziek: van grotere shows op de Night Stage tot intiemere clubsets in The Club. Het beroemde Yettel Colosseum – een 360 graden open air stage, opgebouwd uit houten pallets – is het hart van het Delta District.
“Met het Delta District hebben we het nachtprogramma van Sziget verder ontwikkeld, met ruimte voor verschillende stijlen binnen de elektronische muziek,” zegt Tamás Kádár, CEO van Sziget Festival. “Van sets in het zonlicht bij het Colosseum tot dansen tot in de vroege ochtenduren: het is een 24/7-ervaring voor liefhebbers van elektronische muziek.”
Op het programma staan onder anderen Peggy Gou en de Amerikaanse hardtechno-dj Sara Landry. Ook Anfisa Letyago, Patrick Mason en Mestiza zijn bevestigd. Van Indira Paganotto en de Japanse DJ ¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U en Argy weten we nu dat ze in Delta District staan. Vanuit Nederland reizen dit jaar onder meer Joris Voorn, LAMMER, Lucky Done Gone en Jamback af naar Boedapest.
Van 11 t/m 15 augustus 2026 vindt Sziget Festival plaats op het Óbuda-eiland in Boedapest. Het Hongaarse festival biedt een brede mix van muziek, cultuur en andere programmaonderdelen, met de Delta District als centraal onderdeel van het nachtprogramma.
Elektronische muziek is ook op andere podia te vinden, met artiesten als Underworld, Nia Archives en Soulwax. Daarnaast staan onder meer Florence + The Machine, Jorja Smith, Lewis Capaldi, Twenty One Pilots en Sombr op het programma.
In de komende maanden worden meer verrassingen en programma’s bekendgemaakt.
