Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Nieuws»Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    Foto (c) Mathias Bothor
    Brabant Nieuws

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan

    By Norman van den Wildenberg16 juni 2025

    Helloween, de legendarische Duitse metalband met 21 gouden en platina onderscheidingen en meer dan tien miljoen verkochte platen, brengt hun langverwachte nieuwe album ‘Giants & Monsters’ uit in augustus. Het album, nu beschikbaar voor voorbestelling, volgt hun gelijknamige nummer 1-plaat uit 2021 en belooft de meest veelzijdige en dynamische release van hun carrière te worden. Gemixt in de legendarische Wisseloord Studios in Hilversum, Nederland (Iron Maiden, Judas Priest, Def Leppard), bevestigt ‘Giants & Monsters’ de positie van de band aan de top van de metalwereld.

    Als voorloper dient de eerste single van het album, ‘This Is Tokyo’, vergezeld van een visueel eerbetoon aan Japan. Het krachtige, vier minuten durende volkslied met vocalisten Andi Deris en Michael Kiske levert een refrein dat gemaakt is voor stadionmeezingers. Het nummer heeft persoonlijke betekenis voor Deris: “Ik wilde dit nummer altijd al schrijven. Japan speelt een speciale rol in mijn leven omdat ik daar mijn eerste grote successen had. Ik wilde al een tijdje een eerbetoon aan Japan maken en vond eindelijk de juiste tekst. Omdat ‘Tokio’ beter klinkt dan ‘Japan’, staat de stad voor een heel land dat heel belangrijk voor me is.”

    Helloween viert vier decennia metalmeesterschap met een wereldwijde 40ste verjaardag tournee. Het Europese deel begint half oktober, waarbij de eerste data snel uitverkocht zijn en extra shows in Madrid en Bochum al in de verkoop staan. Met een ultieme setlist vol verrassingen toont de tournee het ongeëvenaarde erfgoed en doorlopende creatieve kracht van de band.

    ‘Giants & Monsters’ verlegt de grenzen van Helloweens geluid, dankzij het instinct van producers Charlie Bauerfeind en Dennis Ward, evenals de meedogenloze zoektocht naar perfectie van de band. Drummer Dani Löble nam bijvoorbeeld alle nummers op met drie verschillende drumkits om de perfecte sfeer voor elk lied vast te leggen, een bewijs van hun aandacht voor detail en liefde voor experimenteren.

    De chemie van de band blijft hun succes aandrijven. “Wat ons blijft motiveren is het feit dat we extreem verschillend zijn. Het genereert creatieve energie,” zegt gitarist Michael Weikath. Kai Hansen voegt toe: “We proberen onszelf en alles om ons heen niet te serieus te nemen.” Deris vat het samen: “Uiteindelijk zijn we gewoon zeven mannen die muziek willen maken en willen genieten van de onvergelijkbare kracht die ontstaat wanneer we samen zijn. Helloween is veel krachtiger dan de som van zijn delen.”

    Met 15 gouden onderscheidingen, zes platina onderscheidingen en meer dan tien miljoen verkochte platen viert Helloween het 40ste jubileum van de band met de opvolger van hun gelijknamige nummer 1-album uit 2021.

    Met ‘Giants & Monsters’ stapt Helloween moedig hun vijfde decennium binnen en bewijst opnieuw waarom ze een van de meest invloedrijke en geliefde bands in de heavy metal blijven.

    HELLOWEEN live – “40 Years Anniversary Tour” – Europe 2025:

    17.10.2025 LU Luxembourg – Rockhal
    18.10.2025 NL Tilburg – 013
    20.10.2025 UK London – Eventim Apollo
    22.10.2025 FR Paris – Zénith (Le Villette)
    24.10.2025 CZ Prague – O2 Arena
    25.10.2025 SK Zvolen – Tiposbet Arena
    26.10.2025 HU Budapest – Papp László Sportaréna
    28.10.2025 PL Katowice – Spodek
    30.10.2025 DE Bochum – RuhrCongress
    31.10.2025 DE Bochum – RuhrCongress
    01.11.2025 DE Hamburg – Barclays Arena
    03.11.2025 NO Oslo – Sentrum Scene
    04.11.2025 NO Oslo – Sentrum Scene
    06.11.2025 FI Helsinki – Helsingin Jäähalli
    08.11.2025 SE Gothenburg – Partille Arena
    13.11.2025 PT Lisbon – Campo Pequeno
    15.11.2025 ES Madrid – La Cubierta de Leganés
    16.11.2025 ES Madrid – La Cubierta de Leganés
    19.11.2025 IT Milan – Forum
    20.11.2025 CH Zurich – The Hall
    22.11.2025 DE Stuttgart – Hanns-Martin-Schleyer-Halle
    06.12.2025 ID Yogyakarta – Jojarockarta

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleTyreek McDole – Open Up Your Senses

    Related Posts

    Tyreek McDole – Open Up Your Senses

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim


    RSS Muzikantenbank
    • Gezellige gitarist gezocht
    • American Song Book
    • Toetsenist gezocht!
    • Basgitarist gezocht.
    • Drummer Gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.