Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, juni 23
    Trending
    • Pinkpop dag 3 – Festival sluit in old school stijl, heerlijk en hard af.
    • YUNGBLUD – IDOLS
    • Robbie Williams verovert Johan Cruijff Arena met humor, zelfspot en oprechtheid
    • Zweten, springen, zingen – Pinkpop dag 2 op z’n heetst
    • Album recensie overzicht: The Pretenders, Tropical Fuck Storm en meer
    • Hitte, hits en heel veel handen in de lucht tijden de eerste dag op Pinkpop 2025
    • Album recensie overzicht: Karol G, Van Morrison en meer
    • Ook al is hij controversieel: Morrissey overtuigt in AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Dua Lipa schittert in Ziggo Dome met stijlvolle show
    Dua Lipa
    Foto (c) Hans Kreutzer
    Concertverslag

    Dua Lipa schittert in Ziggo Dome met stijlvolle show

    By Robin Leemburg6 juni 2025

    Afgelopen woensdag, op 4 juni, zette Dua Lipa de Ziggo Dome in Amsterdam volledig op z’n kop met haar Radical Optimism Tour. De zaal was uitverkocht en Dua liet zien waarom ze zo’n wereldster is: een strakke show vol vette choreografieën, indrukwekkende visuals én een lokale verrassing.

    Non-stop dansen
    De avond begon meteen knallend met ‘Training Season’, de opener van haar nieuwste album Radical Optimism. Dua verscheen op het podium in een glimmend bodysuit en visnetpanty en het publiek ging compleet uit z’n dak. De eerste nummers, zoals ‘End of an Era’, ‘Break My Heart’, en ‘One Kiss’, werden volop meegezongen.

    Het podium was minimalistisch, maar juist daardoor super effectief. Grote LED-schermen toonden abstracte beelden en de lichtshow versterkte de sfeer van elk nummer. De dansers van Dua waren ook indrukwekkend, vooral tijdens ‘Levitating’ en ‘Physical’, waar hun choreografie perfect synchroon liep met de muziek.

    Contact met het publiek
    Wat dit concert echt bijzonder maakte, was hoe warm Dua met haar fans omging. Ze nam de tijd om het publiek meerdere keren toe te spreken, bedankte hen voor hun energie en betrok hen actief bij de show. Een van die momenten was toen ze iedereen vroeg om hun telefoonlampjes aan te doen, de hele zaal veranderde in een magische zee van licht. Ze wees naar fans, lachte en liet haar waardering blijken. Het zorgde voor een intieme sfeer in zo’n grote zaal.

    Knipoog naar Nederland
    Een van de hoogtepunten van de avond was de uitvoering van ‘Scared to Be Lonely’, haar nummer met de Nederlandse dj Martin Garrix. Hoewel Garrix er zelf niet bij was, was het een duidelijk eerbetoon aan het Nederlandse publiek. Dua Lipa zingt tijdens haar tour in elk land een lokaal nummer. De avond ervoor verraste ze met ‘Bloed, zweet en tranen’ van André Hazes.

    Van feestje naar gevoel
    Naast alle dansbare hits was er ook ruimte voor wat meer kwetsbaarheid. Nummers zoals ‘These Walls’ en ‘Happy for You’ lieten een persoonlijkere kant van Dua zien, waarbij haar zang en emotie centraal stonden. Deze momenten zorgden voor een mooie balans in de verder zo energieke show.

    De avond werd afgesloten met een reeks van haar allergrootste hits: ‘New Rules’, ‘Dance the Night’, ‘Don’t Start Now’, en ‘Houdini’. Het publiek danste en zong keihard mee waardoor het in de Ziggo Dome echt een groot feest werd. Dua Lipa verliet het podium onder een daverend applaus.

    Dua Lipa’s optreden in de Ziggo Dome was een combinatie van stijl, energie en emotie. Met een strakke productie, leuke verrassingen en een goed in elkaar gezette setlist liet ze zien waarom ze tot de top van de popwereld behoort.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleSting komt met musical The Last Ship naar Carré
    Next Article StipsGoulding – Love & Affection

    Related Posts

    Pinkpop dag 3 – Festival sluit in old school stijl, heerlijk en hard af.

    YUNGBLUD – IDOLS

    Robbie Williams verovert Johan Cruijff Arena met humor, zelfspot en oprechtheid


    RSS Muzikantenbank
    • Online muziek community
    • Zanger gezocht - melodic thrash metal 🔥
    • Zanger, zangeres of rapper die een beetje kan zingen gezocht
    • Ervaren metalband zoekt ervaren bassist(e)
    • Ruige bassist zoekt echte band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.