Negen jaar na de mijlpaal van ABGT200 – de 200e aflevering van de bands podcast genaamd Group Therapy, gevierd met een grote liveshow in de Ziggo Dome in 2016 – en drie jaar na hun tweedaagse overname van De Gashouder, keert Above & Beyond dit jaar terug naar Amsterdam. Op vrijdag 31 oktober komt Above & Beyond naar AFAS Live in Amsterdam met hun show genaamd “Bigger Than All of Us”. Daar brengen ze hun gloednieuwe album ‘Bigger Than All Of Us’ ten gehore. Tijdens de show presenteert het trio een nieuwe show, die eerder dit jaar in april haar debuut maakte op Coachella.
Above & Beyond (bestaande uit Jono, Tony en Paavo) heeft legioenen fans over de hele wereld en staan al twee decennia aan de top van de elektronische dance muziek. Als oprichters van de iconische platenlabels ‘Anjunabeats’ en ‘Anjunadeep’, en presentatoren van een wekelijkse radioshow, heeft het trio twee GRAMMY-nominaties gekregen voor ‘Northern Soul’ met Richard Bedford en ‘We’re All We Need’ met Zoë Johnston. In 2018 debuteerde het vierde elektronische album van Above & Beyond, Common Ground, op nummer drie in de Official Billboard Album Chart. Het nieuwe studioalbum van de band, ‘Bigger Than All Of Us’, wordt uitgebracht op 18 juli 2025.
Het Britse muziektijdschrift Q Magazine omschreef Above & Beyond als “the world’s biggest cult band” en dat is niet zonder reden. Hun indrukwekkende lijst van uitverkochte shows omvat legendarische locaties als Madison Square Garden, The Hollywood Bowl, The Sydney Opera House, Royal Albert Hall, Red Rocks Amphitheater, en hun eigen festivalevenementen op Huntington Beach in Los Angeles en bij The Gorge Amphitheater in Washington.
Wat begon met songwriting groeide uit tot een carrière als producers, gedragen door hun onwankelbare toewijding aan het vak. Het resultaat: vier geprezen studioalbums, 14 compilatiealbums, twee akoestische albums en een speciaal album voor yoga en meditatie, daarnaast bracht het trio talloze clubtracks en remixes uit.