Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, juni 16
    Trending
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    • Album recensie overzicht: Omar, Jimmy Barnes en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 13 Juni 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Joe Bonamassa brandt los met nieuwe originele single
    Foto (c) Christie Goodwin
    Muzieknieuws

    Joe Bonamassa brandt los met nieuwe originele single

    By Redactie Maxazine4 maart 2025

    Bluesrock-krachtpatser Joe Bonamassa is terug met een gloednieuwe single, “Shake This Ground.” Het nummer is een gedurfde, anthemische oproep om los te komen van het verleden en het heden en pulseert met rauwe intensiteit, waarbij het meesterlijke gitaarwerk van Bonamassa wordt gecombineerd met aangrijpende verhalen en een onverbiddelijk ritme.

    ‘Shake This Ground’ is mede geschreven door Bonamassa en James House en gaat over het raken van een moeilijke periode in een relatie en het vinden van een manier om de boel op te schudden voordat het te laat is. Het rustige ritme en de oprechte tekst van het nummer vangen het moment waarop twee mensen de noodzaak inzien om uit een sleur te breken en terug te keren naar wat hen in de eerste plaats sterk maakte. Bonamassa’s rijke, expressieve zang brengt zowel gruis als warmte naar het nummer, waardoor elk woord echt en doorleefd aanvoelt. Zinnen als “Ain’t saying that I have all the answers, ‘cause I got more questions than I need” spreken over de onzekerheid die in elke relatie kan sluipen, terwijl het krachtige refrein gaat over vooruitgaan – een hoopvolle en inspirerende herinnering dat het nooit te laat is om dingen te veranderen.

    Geproduceerd door Kevin Shirley (Iron Maiden, The Black Crowes, Journey), breidt “Shake This Ground” Bonamassa’s altijd evoluerende sound uit terwijl het geworteld blijft in zijn blues-rock basis en is de eerste glimp van zijn aankomende nieuwe studio-album dat gepland staat voor later dit jaar. Het nummer  zijn recente samenwerking met Sammy Hagar op de verschroeiende single “Fortune Teller Blues,” waarmee Bonamassa’s plaats in de voorhoede van de moderne blues verder werd verstevigd.

    “Dit is een nummer dat James House en ik af en aan schreven en dat pas bijna een jaar later een thuis leek te vinden,” herinnert Bonamassa zich. “Ik hou van de manier waarop James teksten schrijft. De tekst zingt zichzelf en heeft nu een behoorlijke betekenis. Alle goede nummers vinden uiteindelijk hun tijd en plaats.”

    De release van “Shake This Ground” komt midden in een wervelend jaar voor Bonamassa, die momenteel onderweg is voor zijn 2025 U.S. Tour, inclusief een uitverkochte show in The Beacon Theatre in New York City deze week. Na zijn uitverkochte U.S. data, zal Bonamassa uitvaren op de 10th Anniversary Keeping the Blues Alive at Sea X Cruise (21-26 maart), een vooraanstaand drijvend bluesfestival met een all-star line-up, waaronder Big Head Todd and the Monsters, Larkin Poe, Christone “Kingfish” Ingram, Samantha Fish, Joanne Shaw Taylor en nog veel meer.

    Deze zomer zal Bonamassa ook terugkeren naar Europa voor een headline tour, gevolgd door een reeks data met Black Country Communion, zijn supergroep met Glenn Hughes (Deep Purple, Trapeze), Jason Bonham (Sammy Hagar, Foreigner, Led Zeppelin), en Derek Sherinian (Dream Theater, Sons Of Apollo).

    Buiten het podium zet Bonamassa zijn missie voort om muziekonderwijs en opkomende artiesten te ondersteunen via de Keeping The Blues Alive Foundation, die beurzen, instrumenten en fondsen voor muziekprogramma’s verstrekt. Tot op heden heeft de stichting meer dan 110.000 studenten in alle 50 staten ondersteund, meer dan 700 muziekprojecten gefinancierd en meer dan 2,8 miljoen dollar ingezameld.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleJeangu Macrooy kondigt nieuwe theatertour en album aan
    Next Article Trio Da Kali – Bagola

    Related Posts

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim

    Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Fluitiste / celliste / zangeres zoekt band
    • Backings vocaliste of vocalist gezocht!
    • Fluitiste / celliste./ zangeres op zoek naar band
    • Zangeres zoekt een band
    • Zangeres zoekt gitarist(e)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.