Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, juni 19
    Trending
    • Iain Hornal – Return to the Magic Kingdom
    • Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop
    • HAEVN met extra show naar AFAS Live
    • Michael Riesenbeck – Courage
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»België»België Nieuws»The Gibson Brothers vervolledigen line-up Night of the Proms Summer Edition
    België Nieuws

    The Gibson Brothers vervolledigen line-up Night of the Proms Summer Edition

    By Wil Wander29 juni 2021

    Night of the Proms Summer Edition zal deze zomer doorgaan op vrijdag 30 juli en zaterdag 31 juli 2021 op het Kerkplein in Koksijde. Aan de line-up is gisteren in Koksijde The Gibson Brothers toegevoegd, in aanwezigheid van Chris Gibson. Ook Sylver kwam langs in Koksijde. De hitmachine The Gibson Brothers uit Martinique brengt hun salsa vibes naar het Kerkplein in Koksijde deze zomer. Eerder werden ook al Ozark Henry, Stan van Samang, John Miles, Bart Peeters, The Starlings, Sylver en fluittist Gabor Vosteen toegevoegd.

    The Gibson Brothers uit Martinique touren al 40 jaar de wereld rond met hun aanstekelijke mix van disco en salsa. Hun wereldhits van toen worden nu nog steeds door iedereen woord voor woord meegezongen. ‘Que sera mi vida’, ‘Non stop dance’ haalden in Vlaanderen zelfs de nummer 1 in de hitllijsten. Maar ook o.a. ‘Come to America’, ‘Cuba’ en ‘Latin America’ haalden de charts bij ons.

    Night of the Proms ‘Summer Edition’ wordt het eerste optreden van The Gibson Brothers na corona. Ze hebben geen moment getwijfeld om terug in België op te treden. Dat vertelde Chris Gibson aan Radio 2: “Over zo’n fantastische kans moesten we niet lang nadenken. België is voor ons heel belangrijk, want 40 jaar geleden is onze carrière hier begonnen. Na alles wat er gebeurd is in het afgelopen jaar is het voor ons een gigantische eer om terug te beginnen in België, waar we zo’n trouw publiek hebben”.

    Ook op de ‘Summer Edition’ zullen de artiesten begeleid worden door een groot orkest. “Met zo’n fantastisch orkest zal ons optreden van een hoger niveau zijn en een heel andere dimensie krijgen dan het publiek normaal van ons gewoon is. De show wordt een echt spektakel!”, vertelt Chris Gibson.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleAffiche 5de editie W-Fest 2021 (BE) compleet
    Next Article Full Concert: Deep Purple live @ India (1995)

    Related Posts

    Iain Hornal – Return to the Magic Kingdom

    Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop

    HAEVN met extra show naar AFAS Live

    Alle vacatures op een rij, KLIK HIER
    of neem direct contact op via Messenger:

    Maxazine In Andere Landen:
     

    Navigatie
    • België Nieuws
    • België live
    • Interviews België
    • Belgen bij de buren
    • CD Recensie

    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.