Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, juli 13
    Trending
    • Album recensie overzicht: Hans Zimmer, Karla Harris en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025
    • The Weeknd zet records neer in San Francisco
    • All Time Low naar 013
    • Deftones komen naar AFAS Live
    • Justin Bieber – Swag
    • Elbow doet aan succesvolle publieksparticipatie bij Paleis Soestdijk
    • Bob Dylan komt tweemaal naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»BluesZine»Blues cd's»Jimmie Vaughan – The Pleasure’s All Mine
    Jimmie Vaughan
    Blues cd's

    Jimmie Vaughan – The Pleasure’s All Mine

    By Eric Campfens4 november 2020

    Na het grote succes dat Jimmie Vaughan afgelopen jaar had met het uitbrengen van ‘Baby Please Come Home’ is nu besloten terug te grijpen op materiaal uit het verleden. Ter viering van het feit dat tien jaar geleden ‘Blues, Ballads And Favorites’ verscheen en de naderende zeventigste verjaardag van Vaughan in maart 2021 is nu dit album samen met de opvolger uit 2011 ‘More Blues, Ballads And Favorites’ opnieuw uitgebracht. Deze keer zowel als 3-lp set of dubbel-cd en met de titel ‘The Pleasure’s All Mine’.

    Over Vaughan hoef ik niets meer te vertellen. Zoals oudere broer van Stevie Ray, gitarist van de Fabulous Thunderbirds voordat hij solo ging, deelde het podium met… Tja, met wie niet? Dus dat laat ik hier maar voor wat het is. In 2010 had hij het plan opgevat om een album op te nemen met zijn favoriete nummers uit blues, r&b en rock. Dat resulteerde toen in ‘Blues, Ballads And Favorites’ met een eigen nummer en veertien covers van mensen uiteenlopend van bijvoorbeeld Billy “The Kid” Emerson, Jimmy Reed, Charlie Rich en Little Richard.

    Blijkbaar beviel dit zowel artistiek als commercieel zo goed dat een jaar later werd besloten een nieuw album uit te brengen onder de welluidende titel ‘More Blues, Ballads And Favorites’. Hierop staan zestien covers van onder meer Jimmy Reed, Webb  Pierce, Jimmy Liggins, Gene Autry en Amos Milburn. Twee meer dan uitstekende albums, die een eerbetoon zijn aan de muziek waarmee Jimmie Vaughan is opgegroeid en die hem heeft gebracht waar hij nu is.

    En deze twee albums zijn nu opnieuw uitgebracht. Deze keer met een nieuw hoesje en onder een nieuwe titel. En daar heb ik toch een beetje dubbel gevoel bij. Niet vanwege de kwaliteit van de muziek, die is tijdloos en nog steeds absoluut top. Ik vraag me alleen af of het nodig was om dit oude materiaal opnieuw in een ander jasje uit te brengen. Laten we het erop houden dat het een absolute aanrader is voor hen die de beide albums nog niet in de kast hebben staan. (9/10) (The Last Music Co.)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleFull Concert: UB40 live @ Rockpalast (1982)
    Next Article The Phil Mitchell Band gebruikt onder andere Nederlandse invloed op nieuw album

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Hans Zimmer, Karla Harris en meer

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025

    The Weeknd zet records neer in San Francisco


    RSS Muzikantenbank
    • OPROEP – Ervaren gitarist gezocht (Koppelpop 30 augustus)
    • Jazzbassist zoekt gitarist of pianist (Den Haag e.o.)
    • Energieke (feest)band gezocht!
    • Blazers gezocht
    • BEATLES Akoestisch tribute trio
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.