Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, juli 12
    Trending
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025
    • The Weeknd zet records neer in San Francisco
    • All Time Low naar 013
    • Deftones komen naar AFAS Live
    • Justin Bieber – Swag
    • Elbow doet aan succesvolle publieksparticipatie bij Paleis Soestdijk
    • Bob Dylan komt tweemaal naar AFAS Live
    • Da Funkie Junkie & Cosmic Girl – Caviar Jazz
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Katy Perry – Smile
    katy perry
    CD Recensie

    Katy Perry – Smile

    By Stefanie Portegies22 september 2020

    Op 28 augustus jongstleden verscheen het nieuwe album ‘Smile’ van Katy Perry, dit vijfde studio album is de opvolger van ‘Witness’ uit 2017. In de tijd tussen de twee albums verliep het leven van de zangeres niet altijd rooskleurig en kreeg ze het nodige te verduren. Op dit album komen persoonlijke onderwerpen aan bod zoals haar worsteling met depressies en suïcidale gedachten en dat dankbaarheid haar leven heeft gered. Het album wordt door Katy Perry zelf omschreven als een reis naar het licht, met daarin verhalen over veerkracht, hoop en liefde. Het gaat dan ook voornamelijk uit de periode van haar leven toen haar carrière en relatie met Orlando Bloom een dieptepunt bereikte in 2017.

    Het nieuwe album ‘Smile’ kwam binnen op plek 5 van de Amerikaanse Billboard 200 charts, ook in Europa behaalde dit album direct een hoge notering in de hitlijsten. Op deze nieuwe plaat houdt Katy Perry vast aan de poppy stijl van haar vorige albums, wat voor sommigen misschien niet heel vernieuwend zal zijn, maar de meeste fans zullen dit vertrouwde geluid zeker kunnen waarderen. De standaard editie van ‘Smile’ telt 12 tracks, maar voelt tijdens het luisteren vrij kort aan.

    Voor dit album is onder andere samengewerkt met Zedd, Charlie Puth en Ian Kirkpatrick, deze laatstgenoemde heeft als producer samenwerkingen op zijn naam staan met onder andere: Jason Derulo, Dua Lipa, Justin Bieber en Selena Gomez. Van dit album zijn twee singles uitgebracht: ‘Daisies’ werd uitgebracht op 15 mei 2020. De daaropvolgende single ‘Smile’ kwam uit op 10 juli en doet erg denken aan eerder repertoire van de ‘I kissed a girl’-zangeres en voelt daarmee lekker vertrouwd aan. Het klinkt lekker catchy met een stevige baslijn, geeft energie en is zeker één van de highlights van dit album.

    In 2019 werden er reeds twee losse losse singles uitgebracht: ‘Never Really Over’ en ‘Harleys in Hawaii’, deze hebben ook een plek gekregen op de tracklist van het album.
    De smaakmakers van het album ‘Smile’ zijn uptempo nummers als ‘Teary Eyes’, ‘Not The End Of The World’ en ‘Champagne Problems’, deze brengen vaart in het album en nodigen uit om te dansen.

    ‘Only Love’ is een heerlijke afwisseling op alle uptempo nummers en heeft een aantrekkingskracht die de luisteraar even lekker laat meeslepen en wegdromen. Het refrein voelt groots en krachtig. Dit nummer is één van de absolute hoogtepunten van het album ‘Smile’.

    Het album bevat een mooie verdeling tussen uptempo en rustige nummers, waardoor er een goede balans ontstaat. Het nodigt uit om vaker te luisteren, waardoor ‘Smile’ meer tot zijn recht zal komen. (7/10) (Capitol Records)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleFull Concert: Procol Harum live @ Ledreborg, Denmark (2006)
    Next Article You Me At Six kondigt nieuw album ‘SUCKAPUNCH’ aan

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025

    The Weeknd zet records neer in San Francisco

    Deftones komen naar AFAS Live


    RSS Muzikantenbank
    • Energieke (feest)band gezocht!
    • Blazers gezocht
    • BEATLES Akoestisch tribute trio
    • Jazzband uit Den Haag zoekt ervaren gitarist of toetsenist.
    • Rockband bandleden gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.