Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, juni 16
    Trending
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    • Album recensie overzicht: Omar, Jimmy Barnes en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Prijsvraag»Maxazine bestaat 10 jaar – Win kaarten voor De Raggende Manne in Melkweg Amsterdam
    Prijsvraag

    Maxazine bestaat 10 jaar – Win kaarten voor De Raggende Manne in Melkweg Amsterdam

    By Redactie4 maart 2019

    Maxazine bestaat 10 jaar en dat gaan we vieren! Begonnen in maart 2009 is Maxazine.nl inmiddels uitgegroeid tot een van de meest toonaangevende muzieksites in Nederland. Dagelijks bezoeken vele duizenden muziekliefhebbers de website om op de hoogte te blijven van het laatste muzieknieuws, concertverslagen, cd-recensies en interviews. Om onze lezers (want daar doen we het voor) te bedanken voor deze tien geweldige jaren, hebben we in maart iedere dag één of meerdere prijsvragen. Niet alleen op de website, maar ook via Twitter, Facebook en Instagram geven we, met dank aan onze partners, dagelijks kaarten, cd’s en andere prijzen weg. Doe mee, en wijs je vrienden op Maxazine, zodat ook zij kans maken op mooie prijzen!

    Vandaag kun je kaarten winnen voor De Raggende Manne in Melkweg Amsterdam op 16 maart. ‘Zal ik jou is effe lekker in je bek schijten? Of heb je al poep in je hoofd?’ Een vraag die de heerschappen van De Raggende Manne rond 1995 enorm bezighield, en hordes fans met hen. Zelf omschrijven ze hun muziek als hectische jazzpunk, wat in de praktijk zoveel betekent als extreem chaotisch bespeelde instrumenten, veel woede, maffe hysterische capriolen en bizarre teksten die zanger Bob Fosko als een maniak het publiek in spuugt.

    Wat moet je doen om kaarten te winnen? Like Maxazine en tag onder het Facebookbericht met wie je zou willen gaan. Wie weet winnen jullie een setje kaarten!*

    *Winnaars krijgen vanzelf bericht en worden vanwege de privacy regelgeving niet openbaar bekend gemaakt. Over de prijsvraag en winnaars kan niet worden gecorrespondeerd. Medewerkers van Maxazine of de organisator zijn uitgesloten van deelname. Ook speciale accounts die als tweede account in het leven zijn geroepen om mee te doen aan prijsvragen worden uitgesloten.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip maandag 4 maart: Maaike Ouboter in De Kleine Komedie
    Next Article Full concert: Michael Jackson – Live in Bucharest (Dangerous Tour)

    Related Posts

    Tyreek McDole – Open Up Your Senses

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim


    RSS Muzikantenbank
    • Toetsenist gezocht!
    • Basgitarist gezocht.
    • Drummer Gezocht!
    • Fluitiste / celliste / zangeres zoekt band
    • Backings vocaliste of vocalist gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.