Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, oktober 10
    Trending
    • Jimmy Carr kondigt extra show aan
    • Musical over Willeke Alberti in 2027 naar de theaters
    • Luke Combs komt naar Johan Cruijff ArenA
    • Marcus King Band – Darling Blue
    • De magie van muziek in casinofilms
    • Skunk Anansie in Klokgebouw tijdens BRIDGE Guitar Festival Eindhoven
    • Vernon Reid – Hoodoo Telemetry
    • Hot Mulligan kondigt shows in Nederland en België aan
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Maxazine Tipt»Concerttip zaterdag 29 december: DeWolff in TivoliVredenburg
    DeWolff
    Foto (c) Patrick Strouken
    Maxazine Tipt

    Concerttip zaterdag 29 december: DeWolff in TivoliVredenburg

    By Wil Wander29 december 2018

    Iedere dag tipt Maxazine zijn lezers over wat er die dag te doen is op het gebied van muziek. Concerten, festivals of wellicht iets heel aparts. Dagelijks wordt er één concert of festival uitgelicht waar vreemd genoeg nog kaarten voor verkrijgbaar zijn. Voor de last minute beslisser, die vandaag nog een gezellige avond wil hebben! Vandaag tipt Maxazine: DeWolff in TivoliVredenburg.

    Concerttip zaterdag 29 december: DeWolff in TivoliVredenburg

    Herinneren jullie het epische DeWolffest nog? Goed nieuws, want DeWolffest komt op zaterdag 29 december terug naar onze Ronda met een heuse 1,5 versie met meer DeWolff dan je lief is; Pablo’s Americanalog, Luka’s Akula Rhythm Band en natuurlijk DeWolff zelf!

    DeWolff is het driekoppig rock ‘n roll monster uit het Diepe Zuiden van Nederland; een vuurspuwende liefdesbaby van de grote rockbands uit de 70’s en psychedelische kosmische straling uit de toekomst. Het is Leon Russell meets Deep Purple, Black Keys meets Allman Brothers. Maar DeWolff is toch vooral DeWolff; een oude ziel in een jong lichaam, een stronteigenwijze en snoeihard rockende jonge band met inmiddels 6 studioplaten en een live plaat op zak. Zeiden we 6? Album 7 is er inmiddels al. DeWolff live meemaken is een avontuur dat je niet snel vergeet!

    Akula Rhythm Band is het nieuwe project van Luka van de Poel. Al ruim 10 jaar een beest van een drummer in het door psychedelische muziek beïnvloede DeWolff. Maar naast al die psych-invloeden raakte Luka verslingerd aan West-Afrikaanse muziek uit de jaren 70 en afrobeat. Het genre zorgt voor inspiratie om eigenhandig dansbare, fuzzy afrotracks te maken. Uit deze demo-opnames rijst Akula Rhythm Band op, bestaande uit leden van Mauskovic Dance Band, The Grand East, Breaking Levees en Faut Haut. De jonge Franse zanger Theo François staat op het podium aan kop.

    Americanalog is het analoge verhaal van Pablo van de Poel en zijn vrouw, fotografe Satellite June, die eind 2017 door de Verenigde Staten reisden. Hij om een soloplaat te schrijven, zij om mooie foto’s te schieten. Bij terugkomst nam hij 13 songs onder de noemer Americanalog op in zijn analoge Utrechtse studio met leden van onder anderen The Dawn Brothers en DeWolff. Twee geliefden, op zoek naar het collectieve droombeeld van Amerika -het L.A. van the Eagles, Jim Morrisson en the Byrds, het neon paradise van de Route 66, de drive-in bioscoop, de goldrush-era ghost towns en hebben het gevonden; Americanalog.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article29 december, de verjaardag van Milly Scott
    Next Article Marike Jager naar Merleyn

    Related Posts

    Musical over Willeke Alberti in 2027 naar de theaters

    Luke Combs komt naar Johan Cruijff ArenA

    Marcus King Band – Darling Blue


    RSS Muzikantenbank
    • Opzoek naar een metalcore band
    • Gezocht blokfluitist(e) of draailierspeler/ster.
    • Polyphonics zoekt toetsenist zanger voor optredens
    • Rockband zoekt Zanger Zangeres!
    • Gezocht: een ervaren akoestisch gitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.