Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, september 3
    Trending
    • Van bluegrassroots tot solo: de muzikale reis van Chad Clark
    • Isabelle Faust, Kristin von der Goltz, Kristian Bezuidenhout – Johann Sebastian Bach: Sonatas for Violin and Continuo
    • G. Love & Special Sauce sluiten hoofdstuk af in 013
    • Foreigner naar 013 Tilburg voor exclusieve show
    • Tash Sultana naar Ziggo Dome
    • John Oates – Oates
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Ph.D – ‘I won’t let you down’
    • Intieme grootsheid in de Ardennen met Het 6e Metaal in de DAFT Studios
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Nieuwe album Douwe Bob verschijnt in november
    Douwe Bob
    Archieffoto: Hen Metsemakers, www.henmetsemakers.nl
    Muzieknieuws

    Nieuwe album Douwe Bob verschijnt in november

    By Peter van Cappelle4 oktober 2018

    Vandaag maakt Douwe Bob bekend dat zijn nieuwe en vierde album ‘The Shape I’m In’ op vrijdag 9 november uitkomt. ‘The Shape I’m In’ is een openhartig album dat hij schreef gedurende een donkere periode maar waarop de 25-jarige Amsterdamse singer-songwriter verrassend poppier klinkt dan voorheen. De nieuwe single ‘Shine’, een oproep aan iedereen om te vlammen, is een eerste proeve van dit nieuwe geluid en vanaf morgen te beluisteren. Ook de bijbehorende video komt officieel morgen uit.

    Liefdesverdriet bracht Douwe Bob ertoe terug te grijpen op zijn eeuwige vlam: de gitaar. De nummers op het album, inclusief de hartverscheurende track ‘I Do’ gezongen samen met Jacqueline Govaert, staan in teken van eerlijkheid, zelfconfrontatie maar ook zelfrelativering. Douwe Bob durft op zijn nieuwe werk een boekje open te doen over zijn meest intieme, soms heimelijke gevoelens. En daarbij schuwt en spaart de singer-songwriter zichzelf niet. Douwe Bob: ‘Ik zweer dat het me lukt om te vechten tegen mijn eigen demonen. Ik hoop dat anderen daar wat aan hebben’. Bemoedigingen zijn ook te horen in de single ‘Shine’. Voor de hoofdrol in de video vroeg Douwe Bob de jonge modeontwerper in spe Yens Xin, die een pak voor hem ontwerpt.

    Hoewel zijn roots nog steeds hoor- en voelbaar zijn, springt Douwe Bob op ‘The Shape I’m In’ in de muzikale tijdgeest van nu, getuige ook zijn samenwerking met producer Thijs van der Klugt van het Haarlemse producers- en electroduo Baskerville. ‘Dit is een break up-plaat waarop je kunt dansen’, aldus Douwe Bob.

    Live
    Op vrijdag 9 november gaat ‘The Shape I’m In’ tour van start. De tour begint in Leeuwarden (Neushoorn) en voert onder meer langs Den Haag (Paard), Haarlem (Patronaat), Groningen (Oosterpoort) en Utrecht (TivoliVredenburg) om af te sluiten in de Amsterdamse Paradiso.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleGeorge Ezra naar Rotterdam Ahoy
    Next Article Mumford & Sons komt in mei naar de Ziggo Dome

    Related Posts

    Van bluegrassroots tot solo: de muzikale reis van Chad Clark

    Isabelle Faust, Kristin von der Goltz, Kristian Bezuidenhout – Johann Sebastian Bach: Sonatas for Violin and Continuo

    G. Love & Special Sauce sluiten hoofdstuk af in 013


    RSS Muzikantenbank
    • The JazzBerries zoeken een pianist
    • Top 2000 project zoekt zangeres of zanger
    • Gitarist gezocht voor alternatieve band in oprichting 80's en 90's
    • Bassist gezocht voor werelds repertoire
    • Semi akoestisch duo zoekt zangeres
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.