Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, augustus 21
    Trending
    • Yungblud. Are You Ready, Boy? (2025)
    • Drie van de beste live albums ooit…
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Cutting Crew – ‘(I Just) Died In Your Arms’
    • Album recensie overzicht: Alison Goldfrapp, Bruce Liu en meer
    • Eminem brengt muziekdocumentaire en officiële soundtrack ‘STANS’ uit
    • Frenna keert terug naar Ziggo Dome
    • Album recensie overzicht: The Black Keys, Baest en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist van 15 Augustus 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Stahlzeit zet Groene Engel in vuur en vlam
    Stahlzeit
    Foto (c) Stefanie Portegies
    Concertverslag

    Stahlzeit zet Groene Engel in vuur en vlam

    By Stefanie Portegies29 september 2018

    In een tijdperk waarin tribute bands als paddenstoelen uit de grond schieten en ook voor Nederlands poppodia zeer interessant zijn, wint de Duitse Rammstein tribute band aan populariteit in Nederland. Vrijdagavond deed Stahlzeit de uitverkochte Osse Groene Engel aan om een zeer explosieve show op te dienen.

    Geheel in de stijl van Rammstein werd er afgeteld van 59 naar 0, waarna het doek viel en de show kon beginnen met ‘Ramm4’. Voor de bezoekers die nog enigszins twijfelden of Stahlzeit wel Rammstein-waardig zou zijn, kwam direct bij het openingslied het verlossende antwoord: JA! De Duitse tribute band leverde een show waar Rammstein-liefhebbers van konden smullen en zich in gedachten bij een echt Rammstein-concert konden wanen. Er was veel aandacht besteed aan alle details qua pyrotechniek, kleding en de gitaren.

    Alle grote highlights van voorgaande shows kwamen voorbij: toetsenist Ron Huber ging met een bootje door het publiek tijdens ‘Haifisch’, de brandende jas, de grote kookpot die aangestoken werd door een vlammenwerper bij ‘Mein Teil’ en de grote nep-penis gevuld met confetti tijdens ‘Pussy’, dit allemaal zorgde voor groot gejuich bij het publiek. Ook werd er menig keer een moshpit gesignaleerd tussen de bezoekers. Woord voor woord werden de nummers hard meegezongen en menig vuisten gingen de lucht in.

    Naast al het bombastische gitaargeweld was er ook ruimte in de setlijst voor de kleinere Rammstein-nummers zoals: het prachtig uitgevoerde en voor kippenvel zorgende ‘Frühling in Paris’ en het mooie ‘Ohne Dich’ inclusief vuurwerk. In tegenstelling tot Rammstein-frontman Till Lindemann sprak Stahlzeit-frontman Helfried ‘Heli’ Reißenweber tussen de nummers door regelmatig het publiek toe.

    Natuurlijk mochten de grootste hits als ‘Links’, Asche zu Asche’, Keine Lust’, ‘Amerika’ en ‘Du Hast’ niet ontbreken, bij het laatstgenoemde nummer werden de zangkunsten van de bezoekers goed op de proef gesteld.

    Deze hete en zeer explosieve show in de Groene Engel werd (hoe toepasselijk) afgesloten met het nummer ‘Engel’. Met dit optreden heeft Stahlzeit een erg goed visitekaartje achtergelaten in Oss. Dit concert kan de boeken in gaan als een van de meest bombastische shows ooit gegeven in de Osse Groene Engel.

    Foto’s (c) Stefanie Portegies

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWin kaarten voor Le Noise tribute to Neil Young in Gebouw-T Bergen op Zoom
    Next Article Max Meser Group naar het Paard

    Related Posts

    Yungblud. Are You Ready, Boy? (2025)

    Drie van de beste live albums ooit…

    Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Cutting Crew – ‘(I Just) Died In Your Arms’


    RSS Muzikantenbank
    • Zanger(es) gezocht!
    • Muzikanten voor 80s,Rock/metal rockband
    • Bassist zoekt metal/rockband omgeving Breda
    • Zanger zoekt band!
    • Drummer en gitarist voor een The Police Tribute
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.