Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, september 17
    Trending
    • Feiten en fabels over infraroodlicht in huis
    • Danielle Nicole – Fireflies
    • Ben Saunders overleden
    • Catherine Ringer overleden
    • The Warning met exclusieve show naar 013
    • Rebecca Black – Age of the Exhibitionist
    • Wisin – La Universidad del Perreo
    • Oasis naar Johan Cruijff Arena
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Programma Grasnapolsky 2018 compleet
    Grasnapolsky
    Festival

    Programma Grasnapolsky 2018 compleet

    By Sandro Takke24 januari 2018

    Met de komst van Pieter de Graaf, die twee exclusieve optredens geeft in het intieme Gebouw E, blackwave., Clean Pete, Dichter, Marco Kaas b2b Ramses3000, Oceanic en Volcano Boys is het muzikale programma van Grasnapolsky 2018 compleet. Ook het kunst- en expeditieprogramma kent nog twee nieuwe onderdelen: behalve danscollectief Club Guy & Roni bezoekt ook Maurits Westerik van bewilder het festival, waar hij samen met diverse Indische gastmuzikanten een bijzonder eerbetoon aan Radio Kootwijk brengt onder de naam Hallo Bandoeng. Grasnapolsy 2018 vindt voor de vijfde keer plaats in het weekend van 2, 3 en 4 februari 2018 op Radio Kootwijk.

    Hallo Bandoeng
    Radio Kootwijk dankt haar naam aan het feit dat het een voormalig zendstation is waar vroeger de eerste radioverbinding werd gemaakt met Nederlands Indië. De oprichting van het zendstation is in 2018 precies honderd jaar geleden. Maurits Westerik brengt daarom met zijn band bewilder een eigen versie van ‘Hallo Bandoeng’, een lied dat over deze periode gaat, naar Grasnapolsky. Nadat zij vorig jaar in Indonesië een Balinese versie van het nummer ‘Forza (It is)’ met een gamelanorkest opnamen, is dit dé gelegenheid om ook in eigen land een stukje muzikaal Indisch Nederlands landschap te presenteren. Maurits nodigt artiesten met een Indische achtergrond van verschillende generaties uit om samen muziek te maken en een aantal nummers te spelen; buiten hun comfortzone, maar totaal binnen hun eigen Indische geschiedenis.

    Pieter de Graaf
    Ook de sessies van pianist Pieter de Graaf in Gebouw E op de zondag van het festival zijn een nieuwe, bijzondere toevoeging aan de line-up. Gebouw E is een nieuwe locatie op fietsafstand van het festivalterrein in één van de extra zendgebouwtjes nabij een koelvijver, die door de dorpsinwoners later als zwembad gebruikt werd. Pieter staat bekend om zijn geïmproviseerde stukken. Als pianist aan huis bij Kytopia ontwikkelde hij flink wat strepen en connecties binnen de muziekwereld, en heeft hij een liveshow geperfectioneerd die de luisteraar raakt.

    Tickets
    Om één van de sessies bij te kunnen wonen hebben bezoekers speciale tickets nodig. Dit geldt ook voor een groot deel van de expedities met Staatsbosbeheer. Een gedeelte hiervan kan net als voorgaande edities bij de ticketbalie op het binnenplein worden opgehaald, maar deze editie is er ook een online reserveringssysteem voor de snelle beslisser. Vanaf vrijdag 26 januari 12:00 uur, kan men zich via de website van Grasnapolsky inschrijven om zeker te zijn van toegang tot deze bijzondere programmaonderdelen met beperkte capaciteit.

    Timetable
    Met nog tien dagen te gaan voor het terrein op Radio Kootwijk haar deuren opent is ook het moment aangebroken om de timetable bekend te maken. Zowel via de website van Grasnapolsky als via de festivalapp TMSQR kan vanaf nu worden bekeken wanneer welke artiest zijn/haar opwachting zal maken.

    Grasnapolsky
    Grasnapolsky vindt voor de vijfde keer plaats op Radio Kootwijk, een unieke cultuurhistorische plek midden op de Veluwe. Behalve dat dit de eerste jubileumeditie van het festival is, zal dit de laatste editie zijn op deze locatie. In 2019 zal het festival op een nieuwe plek plaatsvinden. Net als voorgaande jaren presenteert Grasnapolsky ook komende editie veel artiesten die nog niet ontdekt zijn door het grote publiek.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleSTUFF. naar het Stroomhuis
    Next Article Laurence Jones eind april naar de Melkweg

    Related Posts

    Transition Festival 2027 kondigt eerste namen aan

    Jazz Middelheim: het gemoedelijkste jazzfestival van de lage landen

    40 nieuwe namen voor Lowlands 2026

    Line-up Zwarte Cross bijna compleet

    Jadi Peperzak: een nieuwe jazzheld die we moeten koesteren

    North Sea Jazz 2026 presenteert volledig programma


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Opstartende Hardrockband zoekt zanger/zangeres
    • Opstartende Hardrock band zoekt zanger/zangeres
    • 4.5 Girls Band zoekt Drummer!
    • Wij zijn op zoek...
    • Zangeres zoekt toetsenist/gitarist/zanger
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.