Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, augustus 3
    Trending
    • Een goede stemming bij Bear’s Den in de DomusDela in Eindhoven
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Gazebo’s ‘I Like Chopin’
    • Album recensie overzicht: Debby Friday, Carl Craig en meer
    • Album recensie overzicht: Robert Plant, Buddy Guy en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist van 1 Augustus 2025
    • Fun Lovin’ Criminals herrijst na 15 jaar stilte
    • Legendarische accordeonist Flaco Jiménez overleden
    • Walking On A Dream in Tilburg met Empire of the Sun
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Lowlands geeft weer 28 nieuwe namen prijs
    Lowlands 2017
    Muzieknieuws

    Lowlands geeft weer 28 nieuwe namen prijs

    By Serge van de Lisdonk26 april 2017

    Lowlands heeft de zomer al in haar bol en dropt vandaag alvast 28 nieuwe namen waarop gedanst mag worden:

    Solange
    Solange Knowles lijkt met alt.R&B en futuresoul haar draai gevonden te hebben. Bereid je maar voor op een onvergetelijke Lowlandsshow, want als Solange een ding met haar zus gemeen heeft, is het wel heel hard asskicken.

    Halsey
    De gouden synthpop van de Amerikaanse singer/songwriter Halsey hangt ergens tussen Lorde en Chvrches in. Niet alleen geknipt voor films als ‘Fifty Shades Darker’, maar ook voor Lowlands Paradise.

    Chef’Special
    Voor het betere spring- en danswerk op je partijtje is er geen betere dan Chef’Special, de Haarlemse partystarters die dit jaar een hoop spectaculaire mijlpalen te vieren hebben.

    Car Seat Headrest
    Wie Car Seat Headrest live heeft gezien, weet dat er meer is tussen hemel en Checkpoint Indie. Lofi, indierock, slacker, artpop, grunge en punkrock komen allemaal voorbij; een geschiedenisles en masterclass tegelijk.

    Feist
    Feest voor Feist-fans! Voor het eerst in zes jaar komt de Canadese singer/songwriter met een nieuw album: sterke, kleurige songs die indiepop combineren met experimenteel gitaargeweld en dronerijke sferen.

    Ronnie Flex & Deuxperience Band
    De rapper/producer uit Capelle rustte na New Wave niet op zijn lauweren, maar komt in 2017 met een vers album en een compleet nieuwe liveshow met kunstenaarscollectief Deuxperience Band.

    The Bloody Beetroots Live
    Sir Bob Cornelius Rifo is terug! De als vanouds gemaskerd aantredende electrohousetopper The Bloody Beetroots is voor het eerst sinds 2010 weer op Lowlands in actie te zien.

    The Shins
    The Shins is terug met ‘Heartworms’, de eerste plaat sinds vijf jaar. En klinkt weliswaar anders, maar zeker niet minder lekker.

    Tash Sultana
    Deze jonge looppedalmuzikante uit Melbourne met een dijk van een stem speelde zich via YouTube naar een uitverkochte wereldtournee – inclusief Biddinghuizen.

    Verder worden ook Altin Gün, Black Foxxes, Culture Abuse, D.D. Dumbo, EDEN, Frank Carter & the Rattlesnakes, Hauschka, HMLTD, Husky Loops, Iguana Death Cult, Kim Janssen, Methyl Ethel, MICH, Naâman, Skott, Songhoy Blues, Spin Te Kú, Vince Staples en Yungblud aan het programma toegevoegd. Binnenkort worden er meer namen bekend gemaakt.

    Eerder werd bekend dat o.a. Mumford & Sons, The xx, Editors, alt-J, Bastille, Cypress Hill, Elbow, Flume, Iggy Pop, London Grammar, Michael Kiwanuka, Migos en Moderat,  naar Biddinghuizen komen.

    Lowlands vind dit jaar plaats op 18, 19 en 20 augustus op het bekende Walibi terrein in Biddinghuizen.
    Kaarten zijn nog beschikbaar

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip woensdag 26 april: Nacht Van Oranje in Ahoy
    Next Article My Baby speelt op Mainstage Isle of Wight Festival

    Related Posts

    Een goede stemming bij Bear’s Den in de DomusDela in Eindhoven

    Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Gazebo’s ‘I Like Chopin’

    Album recensie overzicht: Debby Friday, Carl Craig en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist zkt akoestisch gezelschap...
    • Gitarist Den Haag zoekt bandleden voor funky vibes
    • Componist/tekstschrijver biedt 18 songs aan
    • Hit me baby one more time
    • Funk, Latin, Reggaeband zoekt pianist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.