Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, juli 6
    Trending
    • Suzan & Freek tonen moed en muziek in Royal Park
    • Kane in de regen: een afscheid vol muziek, herinnering en verbondenheid
    • Anastacia schitterde op Nibe Festival dag 4
    • AIR laat muziek spreken in Eindhovens Klokgebouw
    • Album recensie overzicht: Tim Jago, Paul Carrack en meer
    • Win kaarten voor Hang Youth in Nieuwe Nor
    • Guus Meeuwis royaal in Royal Park
    • Neil Young energiek met jonge band in Mönchengladbach
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Live»Bettie Serveert bouwt feestje in W2
    Bettie Serveert
    Foto (c) Stefanie Portegies
    Brabant Live

    Bettie Serveert bouwt feestje in W2

    By Stefanie Portegies26 maart 2017

    Op zaterdagavond 25 maart 2017 stond Bettie Serveert op het podium van de W2 in Den Bosch. Aan de mannen van de band Reiger was het de eer om als voorprogramma het publiek alvast in de stemming te brengen voor het optreden van “De Betties”. Deze 4-mans formatie speelde een energieke set. De band rondom gitarist Mathijs Peeters werd deze avond bijgestaan door drummer Franky Gomez. Dat Reiger niet vies is van gitaarsolo’s lieten ze duidelijk horen in de W2, tot enthousiasme van het publiek.

    Na een korte pauze was het tijd voor de hoofdact van de avond: Bettie Serveert. De show van De Betties begon met een filmpje met fragmenten uit Den Bosch en de W2. Bettie Serveert startte het optreden direct energiek. Liedjes als ‘Deny All’, ‘Pharmacy’ en ‘Mayhem’ werden goed ontvangen. Carol en haar mannen hadden er zin in, zochten elkaar tijdens het optreden vaak op en wisten hun energie goed over te brengen naar het publiek in Den Bosch.

    De zang van Carol is sterk en samen met de vette baslijnen van Herman Bunskoeke, de strakke drumpartijen van Joppe Molenaar en de gave gitaar riffs en solo’s van Peter Visser lieten ze zien dat deze band een goed geoliede machine is die in topvorm is. Zowel nieuw als oud werk kwam aan bod. Terwijl deze band eigenlijk na 25 jaar geen introductie meer nodig heeft, hielden ze toch even een voorstelrondje.

    Het enthousiasme waarmee gitarist Peter Visser zijn kunsten op zijn pedalboard liet horen is zeer vermakelijk en werkt aanstekelijk. De diverse gitaareffecten lieten de bezoekers nog meer uit hun dak gaan. De voetjes gingen deze avond vaak van de vloer en de show ging in sneltreinvaart voorbij.

    Nadat het publiek meerdere keren “Meer!” riep, kwamen Carol en haar mannen nogmaals het podium op om het nieuwe ‘Unsane’ te spelen, dit werd met enthousiasme door het publiek ontvangen. Daarna vroeg gitarist Peter of men bij het volgende liedje de lange of de korte versie wilden horen, natuurlijk wilde het publiek de lange versie! Het publiek werd getrakteerd op een mooie lange versie van ‘Leg’, het eerste liedje van de eerste plaat. Deze avond liet Bettie Serveert weer eens zien dat ze een fantastische band zijn dat in staat is een mooi feestje te bouwen!

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWalk Off The Earth derde naam voor Live At 2017
    Next Article Kijktip: De avond van de filmmuziek

    Related Posts

    Suzan & Freek tonen moed en muziek in Royal Park

    Kane in de regen: een afscheid vol muziek, herinnering en verbondenheid

    Anastacia schitterde op Nibe Festival dag 4


    RSS Muzikantenbank
    • Roestig! zoekt een 2e gitarist, toetsenist
    • A capella kwartet zoekt bas
    • Quality Musicians Wanted!
    • Ervaren gitarist zoekt band
    • Gitarist zoekt (punk) bandje
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.