Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, januari 28
    Trending
    • Bruce Springsteen brengt nieuw protestnummer uit
    • Literair americana-artiest P.J.M. Bond presenteert nieuw album ‘Coyote (King of the Island)’
    • Nieuwe namen Zuiderpark Live 2026
    • Souad Massi – Zagate
    • Dotan kondigt vier extra shows aan na volledig uitverkochte clubtour
    • Ne-Yo & Akon presenteren de ‘Nights Like This’ tour in Ziggo Dome
    • Best Kept Secret Festival maakt nieuwe lichting namen bekend
    • Eerste namen voor 50-jarig NN North Sea Jazz Festival bekend
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Little Mix naar AFAS Live
    Little Mix
    Muzieknieuws

    Little Mix naar AFAS Live

    By Norman van den Wildenberg21 november 2016

    Little Mix, ’s werelds succesvolste meidengroep van dit moment, heeft wegens groot succes nieuwe concertdata aan hun Glory Days Tour 2017 toegevoegd. Op zaterdag 3 juni geeft de Britse meidengroep een concert in de Heineken Music Hall (vanaf 1 januari AFAS Live). Little Mix werd in 2011 gevormd tijdens het achtste seizoen van The X Factor en sindsdien hebben Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock en Jade Thirlwall zich met Little Mix neer weten te zetten als een van de grootste pop-acts uit de UK. Dit succes is alleen maar groter geworden met de release van het nieuwste album Glory Days en daarop de single Shout Out To My Ex.

    Grote hits als Move, Wings en Black Magic stonden wereldwijd hoog in de hitlijsten. Met deze laatste song behaalde het viertal hun derde top-positie in de hitlijsten en het nummer heeft bijgedragen aan een nog groter succes. Het heeft de meidengroep geholpen aan meer dan 1 miljard views op YouTube en Vevo wereldwijd en een gigantische tour door de UK, Australië, Japan en de VS. In de VS hebben ze zelfs met hun debuutalbum het record van de Spice Girls verbroken; de hoogste notering van een debuutalbum van een meidengroep.

    Het succes wordt nog groter met de release van het derde album Get Weird uit november 2015, dat uitkomt in een periode met veel grote concurrerende releases en gelijk de nummer 2 positie haalt om vervolgens de rest van dat jaar in de top-10 te verblijven. In augustus van dit jaar wordt dit voorlaatste album het bestverkopende uit hun carrière tot nu toe. Inmiddels hebben ze hiermee een top tien positie gescoord in de lijst van bestverkochte albums uit 2016 en laten ze artiesten als One Direction, Sia en Rihanna achter zich. Met elk nieuw album blijft hun populariteit maar stijgen, hetgeen met menig andere typische pop-act wel anders is.

    Het succesverhaal brengt de groep nog een Arena Tour. Deze keer langs 60 zalen in Europa, Australië en Azië inclusief 2 uitverkochte show in de O2 Arena in Londen en meer dan 500.000 verkochte tickets. De kaartverkoop voor het concert in AFAS Live start aanstaande vrijdag 10.00 uur via ticketmaster.nl.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticlePaul Carrack naar Nederland voor vier shows
    Next Article De 10 van Maxazine: week 47

    Related Posts

    Bruce Springsteen brengt nieuw protestnummer uit

    Literair americana-artiest P.J.M. Bond presenteert nieuw album ‘Coyote (King of the Island)’

    Nieuwe namen Zuiderpark Live 2026

    Dotan kondigt vier extra shows aan na volledig uitverkochte clubtour

    Ne-Yo & Akon presenteren de ‘Nights Like This’ tour in Ziggo Dome

    Best Kept Secret Festival maakt nieuwe lichting namen bekend


    RSS Muzikantenbank
    • Vocalist(e) gezocht!
    • Drummer
    • Zangeres met enige podium en studioervaring op zoek naar band in oprichting/producer (Haarlemmermeer)
    • Bassis Gezocht!
    • Indie Folk/Rock gitarist zoekt muzikanten
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.