Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, januari 25
    Trending
    • Album recensie overzicht: Megadeth, Van Morrison en meer
    • Album recensie overzicht: Madison Beer, Lucinda Williams en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 23 januari 2026
    • Voormalig Scorpions-bassist Francis Buchholz overleden
    • Orchestra Baobab: De boom die niet omvalt
    • Saxofonist Kristinn Svavarsson (Mezzoforte) overleden
    • Louis Tomlinson – How Did I Get Here?
    • RAYE kondigt nieuw album aan
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Kaleidoscope debuteert in Central Studios met een 12 uur lang en diep avontuur
    Muzieknieuws

    Kaleidoscope debuteert in Central Studios met een 12 uur lang en diep avontuur

    By Wil Wander13 december 2013

    Zaterdag 15 maart maakt Kaleidoscope haar debuut in Central Studios, een betere plek is niet denkbaar, om 12 uur lang los te gaan op warme, energieke kwaliteitshouse. Gebracht door niet de minsten; ondermeer David August (Diynamic), Einmusik, Detroit Swindle en Joris Delacroix zijn van de partij. Kortom, ben jij klaar voor een diepe blik in de eindeloze kleurendimensies van Kaleidoscope?

    Studio 1
    Hij is momenteel één van de allergrootste producers uit de deephouse scene, David August. Uiteraard bekend van zijn releases op het befaamde Duitse label Diynamic van dj Solomun (David dropte eerder al topnummers als ‘You Got To Love Me’ en ‘Hamburg Is For Lovers’), maar ook dankzij de vele sterke optredens die de jongeling inmiddels heeft weggegeven. Nederland gaat helemaal plat op de sound van David en zijn Diynamic-consorten, nu gaat Kaleidoscope het eveneens beleven -Studio 1 is aan, mensen!

    Kaleidoscope heeft ook een andere publiekslieveling uitgenodigd, Joris Delacroix. De sound van zijn laatste album ‘Room With View’ wordt bestempeld als melodieus en warm en komt op de dansvloer net zo goed tot zijn recht. Ook Einmusik, die dit jaar zijn 10-jarig jubileum als artiest is ingegaan, belooft te gaan knallen. Met zijn eigen label Einmusika Recordings is de toekomst rooskleurig. Op het podium klinkt hij nog net zo opwindend als altijd. Verder zijn ook Prunk en Rachelle Grooten toegevoegd aan de line-up, welke het deephouse-avontuur deze 15e maart compleet maken.

    Studio 2
    In Studio 2 draait het deze avond allemaal om house. En wie is beter om dit muzikale spectrum van Kaleidoscope te verbreden dan het duo Detroit Swindle. Met een duidelijke visie op de muziek zijn de producties van Detroit Swindle te omschrijven als eigentijdse interpretaties van klassieke soultracks met melodische grooves, jazzy akkoorden en hobbelige basslines.

    Naast deze headliner is ook Sluwe Vos aanwezig, leverancier van een unieke housesound dankzij de verschillende stijlen die in zijn sets voorbijkomen. Ook Homework zal niet ontbreken, een zeer gewaardeerd duo in binnen- en buitenland. Zij draaien een mix van groovy sounds en nostalgische house. Ook hier een indrukwekkende rijtje artiesten, aangevuld door SHMLSS, Wouter S en Buurman & Buurman. Het lijkt erop dat er een heftige, 12 uur durende beleving op het programma staat.

    Tickets
    De kaartverkoop vindt in drie fases plaats. Tijdens fase 1 (voor de snelle beslissers) zijn deze tickets extra voordelig, voor slechts 17,50 kun je een ticket scoren. In fase 2 kosten tickets 22,50 per stuk, tijdens de laatste fase gaan ze voor 27,50 over de toonbank. De kaarten zijn verkrijgbaar in de ticketshop op de website www.kaleidoscope.cc en via de Facebook pagina.
    Trailer
    Check hieronder alvast de spectaculaire trailer oftewel een mooi Kaleidoscopisch voorproefje!

    Kaleidoscope
    Zaterdag 15 maart 2014
    Openingstijden : 19.00-07.00u
    Locatie: Central Studios, Gietijzerstraat 3/5 Utrecht
    Line-up: David August, Detroit Swindle, Einmusik, Joris Delacroix, Homework, Sluwe Vos, Prunk, SHMLSS, Rachelle Grooten, Wouter S, Buurman & Buurman

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBeatles brengen 13-CD box uit
    Next Article Gitaar Grateful Dead-frontman Jerry Garcia brengt bijna kwart miljoen op

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 23 januari 2026

    Saxofonist Kristinn Svavarsson (Mezzoforte) overleden

    RAYE kondigt nieuw album aan

    Blaudzun trapt 2026 af met Best Of album, biografie en theatertour

    Triggerfinger brengt single Come Clean uit

    Harry Styles naar Johan Cruijff ArenA


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist(en) gezocht voor nieuwe band
    • Rockband eigenwerk zoekt muzikant
    • Gitarist(e) gezocht Haarlemmermeer / Bollenstreek
    • Ervaren strakke bassist zoekt nieuwe band
    • Nieuwe Start! Bassist + Toetsenist+ zanger(es) gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.