Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, november 13
    Trending
    • Jazzanova – In Between
    • Richard Darbyshire (Living In A Box) overleden
    • Volle zaal voor The Fray’s jubileumshow in Utrecht
    • Joe Jackson kondigt nieuwe shows met band aan: Hope and Fury Tour 2026
    • The Cavemen – Cavy in the City
    • Basgitaarvirtuoos Marcus Miller met meer dan Miles Davis-erfgoed in Eindhoven
    • Tanita Tikaram neemt tijd in Muziekgebouw Eindhoven
    • Lady Gaga betovert Amsterdam met theatrale spektakelshow The Mayhem Ball
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»MGMT – MGMT
    CD Recensie

    MGMT – MGMT

    By Elisa Konincks1 december 2013

    In 2007 werd de wereld veroverd door MGMT, Andrew VanWyngarden en zijn partner in crime Ben Goldwasser brachten de catchy hits ‘Kids’ en ‘Time to Pretend’ uit. De eerste introductie met de mannen van MGMT was een glorieuze, hit na hit werd uitgebracht en Nederland leek geen genoeg te kunnen krijgen. Lowlands, Paradiso, zalen en tenten waren overvol als MGMT langs kwam.

    Maar langzaam leken we te wennen aan de nieuwe sound die de mannen met zich mee brachten en we raakten minder geïnteresseerd. Het tweede album (Congratulations) maakte daarom dan ook een mindere indruk bij het grote publiek. Even leek het over te zijn met MGMT, in Nederland in ieder geval. Maar nu in 2013 zijn ze terug, met een titelloos album en vol nieuwe beloftes aan interessante muziek. Maken ze dat ook waar?

    NEWS_MGMT-albumDe single ‘Your Life is A Lie’ moet MGMT weer op de kaart zetten, en hoewel de grote hype uit blijft is het zeker een goede keuze als single. MGMT lijkt gegroeid, heeft geleerd van zichzelf, niet bang om mensen teleur te stellen of te falen.

    Hoewel de echte originaliteit er af is, sinds de opkomst van MGMT zijn er tientallen bandjes die het zelfde proberen en er hits mee scoren, is de titelloze cd van MGMT een lekkere luisterplaat met mijn persoonlijke favorieten ‘Plenty of Girls in the Sea’, ‘I Love you too, Death’ en natuurlijk ‘Your Life is a Lie’.

    Conclusie: De nieuwe MGMT is niet super verassend,  maar luistert lekker weg, met een aantal hoogtepunten.  Ik kan alleen maar hopen dat de groei in muzikaliteit ook te zien zal zijn op de podia die ze gaan bespelen, want daar hadden ze hiervoor nog flink wat hulp bij nodig. (7/10) (Sony Music)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleStem hier op jouw favoriete tracks voor de Top 2000
    Next Article Nieuw werk van Hall & Oates onderweg

    Related Posts

    Jazzanova – In Between

    The Cavemen – Cavy in the City

    Kraak&Smaak – Velvet Seas

    CP CompanySedummattenVOG aanvragenWindows 11 proSki waxen zelfBeton CireHuis laten bouwenZoekmachine optimalisatieMicrosoft Copilot workshopsHatlandDownTown.nlRozen bestellenKlantenservice uitbestedenIntex zwembad kopen shampoo voor droog pluizig haarHeftafelgebruikte palletstellingenSnowboard schoenenNatuurlijke gezichtsverzorgingSocial Media Marketing

    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist zkt zang...
    • Rock-coverband zoekt zangeres (M/V).
    • Drummer gezocht voor metalcore band!
    • Toetsenist
    • Zangeres zoekt band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.