Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, oktober 28
    Trending
    • Duncan Maitland – Chamberling
    • Iron Maiden-zanger Bruce Dickinson naar AFAS Live
    • Best Kept Secret Festival maakt drie headliners en eerste namen voor 2027 bekend
    • Spinvis – Toutes Directions
    • Scooter Rave veteranen breken de Ziggo af
    • Queens of the Stone Age – Perfecth
    • Till Lindemann naar AFAS Live
    • DIIV – ZIRP!
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»June Noa (Kersouwe, 30-8-2013)
    Concertverslag

    June Noa (Kersouwe, 30-8-2013)

    By Hans Kreutzer31 augustus 2013

    Als aankondiging stond er “Haar stemgeluid laat zich het beste definiëren als een mix tussen Joss Stone, Sharon Jones en Anastacia” wat een flinke verwachting oproept, ben benieuwd of ze dat kan waarmaken! Er waren zo’n 150 mensen afgekomen op deze nog relatief onbekende zangeres. De gasten van een Abraham feestje sloten ook nog aan waardoor het lekker gevuld was.

    Het openingsnummer is ‘Spin Around’, een mooi gedoseerde song. Daarna haar nieuwe single ‘You don’t love me. Alles moet je met een knipoog nemen zegt ze. Een lekker nummer waarin je wordt meegezogen, mooi aangevuld door de 3-leden tellende blazerssectie. Dan wat gas terug met ‘Open End’, wat de diversiteit van June Noa laat horen. Het meer funky nummer ‘Get the fuck out (of my life)’ begint June a capella waarna haar band invalt. Volgende nummer is dit het nou? ‘If I ever Leave You’, een mooie ballade die dan toch weer uitmond in een powersong. Jammer, zo wordt alles uptempo en wordt het zo een muzikale brei waardoor de nummers niet optimaal tot zijn recht komen. Bij het ouder worden merk je dat de clichés kloppen: ‘You can’t make somebody love you if You don’t love yourself’. Zoveel wijsheid van een jong iemand. Nog even voor de pauze een lang zal ze leven voor de jarigen. twee 50-jarigen en een 40’er. Door de feestvierders die bovenin stonden was het daar best rumoerig daar en lag de aandacht meer op het bier en het met elkaar kletsen dan bij de muziek.

    Na de break begint de band zonder de zangeres met een instrumentaal nummer, weer lekker funky. Er volgden nog een aantal persoonlijke nummers. Liefst terug naar bed wanneer de week weer begint op maandag naar de ‘Sweat Dreams’. Hierna volgt ‘Where are the days’, een lieflijk nummer. Bij ‘High heels’ ging het publiek eindelijk los en deed lekker mee. ‘Thank You’ gaat over hoe klotedingen je inspiratie kunnen zijn. De set wordt toepasselijk afgesloten met ‘Show is Over’ en een groot applaus van het publiek. Met een volle setlist van maar liefst 20 nummers was het een avondvullend programma geworden. Iets wat me opviel, alles klinkt erg lieflijk en helder en vergelijkbaar, ik mis een beetje een rouwe stem. Misschien is het allemaal te perfect gezongen? Ik vond het een gezellige avond, niet een waar de spetters vanaf vlogen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleKing Mo stopt.
    Next Article Foxes – Youth

    Related Posts

    Iron Maiden-zanger Bruce Dickinson naar AFAS Live

    Best Kept Secret Festival maakt drie headliners en eerste namen voor 2027 bekend

    Scooter Rave veteranen breken de Ziggo af

    Till Lindemann naar AFAS Live

    Blink-182, Mumford & Sons en RAYE headliners van Pinkpop 2027

    Uriah Heep geeft Heerlen een knallend afscheid


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • OldenbROCKop is calling!
    • Muzikant zoekt mensen om mee te jammen!
    • Bassist zoekt band
    • Zanger/producer, veel eigen materiaal zoekt muzikanten voor band.
    • Toetsenist voor Roy Orbison Tribute band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.