Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»The Wynntown Marshals – The Long Haul
    CD Recensie

    The Wynntown Marshals – The Long Haul

    By Gerrit Harmsen26 juni 2013

    Sommige muziekliefhebbers vinden dat een band vernieuwend moet zijn. Gelukkig heb ik mijzelf die beperking niet opgelegd en kan nog steeds genieten van het nieuwe album van Black Sabbath.
    Dit betekent echter niet dat er geen nieuwsgierigheid is naar kennismaking met tot nu toe voor mij onbekende bands. En zo kan het dus gebeuren dat er een Americana schijfje van The Wynntown Marshals tot mij komt.

    Na een aantal keren geluisterd te hebben betrap ik mijzelf op een bepaald enthousiasme. Heerlijke plaat en dus via Spotify opzoek naar het voorafgaande materiaal van deze Schotse band. Americana maakt plaats voor een krachtiger gitaarsound in samenwerking met toetsen en zelfs meerstemmige zanglijnen. Een voorzichtige stap richting de popmuziek?
    Volgens de bijlage moet ‘Canada’ de potentie hebben de hitparade en radiowereld te veroveren. Gek hoe smaken kunnen verschillen, dat dicht ik vooral de opener van het album ‘Driveaway’ toe. Dit swingt werkelijk de pan uit en doet mij gelijk denken aan The Counting Crows. Andere fijne songs zijn ‘Clashing’ en afsluiter ‘Change Of Heart”.
    The Wynntown Marshals begeeft zich met The Long Haul nog steeds in het genre van alt-country en Americana. Sommige vinden het jammer dat Schotten een stap richting de pop hebben gezet en deze CD aan kracht en kwaliteit heeft verloren t.o.v. het uit 2010 afkomstige Westerner.
    Ooit kreeg de Nederlandse Americana band Polgate de meest lovende kritieken in gerenommeerde  muziekbladeren. Tot een grote doorbraak is het echter nooit gekomen.
    Voor mij is het nieuwe The Long Haul een prettige kennismaking. Mochten ze in de buurt een optreden verzorgen dat zal ik er zijn als dat tot de mogelijkheden behoort. Maar leg vooral zelf je oor te luisteren, dat kan via de The Wynntown Marshals website, want een recensent die objectief is ben ik nog niet tegen gekomen. Muziek blijft namelijk vooral een kwestie van smaak. (8/10) (Wynntown Recordings)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article26 juni, de verjaardag van Ruben Block
    Next Article Psychedelische jazz/rock versie ‘Peter en de Wolf’

    Related Posts

    Bryyo – Presence

    Tyreek McDole – Open Up Your Senses

    Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Zangeres zoekt (symfonische) metalband
    • Hard Bet band zoekt een drummer
    • Creative Musicians Wanted!
    • Hard Bet band zoekt een bassist
    • Zangeres
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.