Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, januari 18
    Trending
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter The Buggles – ‘Video Killed the Radio Star’
    • Album recensie overzicht: Tremonti, Rufus Wainwright en meer
    • Album recensie overzicht: Circa Waves, Richard Marx en meer
    • Maria Mena kwetsbaar in Eindhoven
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026
    • Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome
    • Maria Mena verweeft intimiteit met orkestrale pracht in Heerlen
    • The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Line-up Rockin’ Park compleet
    Muzieknieuws

    Line-up Rockin’ Park compleet

    By Redactie25 april 2012

    Voor rockband De Staat is het een thuiswedstrijd, Here We Go Magic is net zo sfeervol als Rockin' Park zelf en Rams' Pocket Radio is dit jaar in Nederland bijna onlosmakelijk verbonden met Snow Patrol. Alledrie deze bands staan dan ook op zaterdag 30 juni in het Nijmeegse Goffertpark, op de vierde editie van Rockin' Park. Eerder waren Snow Patrol, Elbow, dEUS, Flogging Molly, Selah Sue, The Temper Trap, Fink en M. Ward al bevestigd voor het festival. De kaartverkoop van Rockin' Park is reeds begonnen. 

    Torre Florim en zijn kompanen maken op zaterdag 30 juni hun debuut in het Goffertpark. Het eerste en tevens doorbraakalbum 'Wait For Evolution' uit 2009 zorgde voor lovende recensies en vele gigs voor De Staat. Er was een Nederlandse band opgestaan met een geheel eigen geluid. Niet voor niets won De Staat met 'Wait For Evolution' datzelfde jaar de 3VOOR12 Award voor beste album van Nederlandse bodem. De singles ‘Sweatshop’ en ‘Ah, I See’ van de vorig jaar verschenen opvolger ‘Machinery’ werden vervolgens flink de ether ingeslingerd. Recentelijk won De Staat zelfs de 3FM Award voor ‘Beste artiest Alternative’, een prijs die de band ook in 2011 al mocht ontvangen. Door de strakke liveshows is De Staat een graag geziene gast op festivals. Zo heeft de Nijmeegse band de afgelopen jaren onder andere op Lowlands, Pinkpop, Glastonbury, Sziget en SXSW gestaan. Aankomende zomer bewijzen Torre Florim, Vedran Mircetic, Jop van Summeren, Rocco Bell en Tim van Delft in hun eigen rockstad waarom we zo dol zijn op De Staat.

    Het uit Brooklyn afkomstige en in 2008 opgerichte Here We Go Magic bestaat naast zanger Luke Temple uit gitarist Michael Bloch, drummer Peter Hale, bassist Jennifer Turner en Kristina Lieberson op keyboards. Deze indie-rockband maakt frisse en melancholische liedjes wat zeer goed van pas komt op de relaxte zomerzaterdag van Rockin’ Park. Het gloednieuwe, derde album ‘A Different Ship’ verschijnt in mei 2012 en is geproduceerd door Nigel Godrich, de vaste producer van Radiohead. Hij zag het vijftal optreden op Glastonbury en werd zo enthousiast dat hij graag met hen wilde samenwerken. Nummers ‘Make Up Your Mind’ en ‘How Do I Know’ zijn al als teasers van het nieuwe album op diverse kanalen te beluisteren. ‘A Different Ship’ is de opvolger van het in 2010 verschenen ‘Pigeons’. Onder andere ‘Casual’ en ‘Bottom Feeder’ zijn songs om lekker bij weg te dromen. Here We Go Magic stond twee jaar geleden op het Metropolis Festival waar ze zowel publiek als pers verrasten en hun naam eer aandeden, iets wat het vijftal op Rockin' Park ongetwijfeld nog eens gaat doen. Magisch.

    Tot slot: Rams' Pocket Radio. De voorman van Snow Patrol, Gary Lightbody, sprak al vol lof over dit muzikale project en zodoende stond de band in het voorpramma van Snow Patrol, afgelopen maart in Ahoy. De Noord-Ier Peter McCauley is de man achter Rams' Pocket Radio. De ex-drummer van Mojo Fury neemt in de studio zowel de piano als de drums, gitaar en zelfs de zang voor zijn rekening. Bij live-optredens wordt hij bijgestaan door drie muzikanten, zo ook op Rockin' Park. Kom dat zien. Rockin’ Park is een eendaags pop/rock festival met twee podia waarop de artiesten om en om geprogrammeerd staan. Het publiek heeft zodoende de mogelijkheid alle optredens bij te wonen. Het sfeervolle Goffertpark, het mooie weer en de indrukwekkende optredens tijdens de voorgaande drie edities hebben het festival tot een groot succes gemaakt. Het blokkenschema wordt binnenkort bekend gemaakt.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMuziektip van de dag: Julian Velard – Everybody Wants To Be Famous (2012)
    Next Article North Sea Jazz Club opent haar deuren in Amsterdam

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026

    Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome

    Madison Beer naar Ziggo Dome

    Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA

    Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden

    Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer zoekt band omgeving Leeuwarden-Dokkum-Drachten
    • Toetsenist(e) gezocht
    • Gitarist (m/v) gezocht!
    • Solid Groove zoekt toetsenist! 🎹
    • Blues, Rockband gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.