Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, augustus 8
    Trending
    • De rol van muziek en geluid in een online casino
    • S.O.S. Band brengt Atlanta-funk terug tot leven in 013
    • Win kaarten voor ‘Prince – Sign o’ the Times’ bij Pathé Bioscopen
    • Onaantastbare Mavis Staples in Tivolivredenburg
    • JJ Grey & Mofro nemen 013 mee op emotionele reis
    • Meester van het geluid: Alan Parsons over het digitale tijdperk
    • F1 The Movie (2025)
    • Lalah Hathaway – Vantablack: Expansion Pack
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Tennis – ‘Young & Old’
    CD Recensie

    Tennis – ‘Young & Old’

    By Redactie2 maart 2012

    Tennis is een Amerikaanse indie/surf pop band die bestaat uit echtpaar Alaina Moore en Patrick Riley. Zij begonnen als een net-getrouwd stel die voor acht maanden lang een reis op zee gingen maken om hun huwelijk te vieren. Tijdens deze tocht begonnen ze liedjes te schrijven, die later hun debuut album, “Cape Dory”, zou worden. Hun muziek was simpel, optimistisch vermaak met een romantisch, vrolijk sfeertje. Een jaar later komt hun tweede album uit: “Young & Old”.

    Young & Old heeft, net als zijn voorganger, tien nummers. Het album begint met een lekkere gitaarriff gespeeld door Patrick. Alaina’s ‘lieve’ vocalen schieten er kort daarna in. Het eerste nummer heeft een zekere opbouw erin zitten die erg prettig is. De rest van het album gebruikt zo ongeveer dezelfde formule: Een lekker gitaarrifje, de schattige vocalen, en een zekere opbouw in elk nummer. Het is een genot voor ’t oor en eist niet al te veel concentratie van de luisteraar. Geen van de nummers op dit album voelt als een ‘filler’ en zijn allemaal vrij catchy. Daarnaast zijn de teksten niet slecht, de algemene sfeer van het album heeft iets romantisch of zelfs nostalgisch, en het gehele album swingt ook nog eens! Bovendien zit er een zekere verandering van stijl door het gehele album heen dat dwaalt tussen een meer rock-achtige sound en een iets rustigere sound.

    Tennis zijn super met wat zij doen: indie-pop maken voor de luisteraar die even iets simpelere muziek wil hebben. Muziek maken puur voor het optimisme dat het met zich meebrengt. Jammer genoeg biedt Tennis niet meer dan dat, en dit album is geen uitzondering. Er zit geen samenstelling in dit album, er zit geen duidelijk begin of einde in. “Young & Old” is een aanrader voor de luisteraar die voor simpel vermaak zoekt, en een afrader voor de luisteraar die naar muziek zoekt dat wat verder gaat dan dat. (7,0/10) (Fat Possum)

    //

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBOY – Little Numbers
    Next Article Dan Auerbach (The Black Keys) produceert nieuwe album Dr. John

    Related Posts

    Lalah Hathaway – Vantablack: Expansion Pack

    Album recensie overzicht: Debby Friday, Carl Craig en meer

    Album recensie overzicht: Robert Plant, Buddy Guy en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Metal coverband zoekt lead gitarist
    • TrashWood zoekt nieuwe slag/riffgitarist(e) (veel optredens!)
    • Singer (F/M) wanted
    • Bassist gezocht voor stevige rockformatie
    • Caribbean soul en een beetje funk
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.