Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, december 10
    Trending
    • Raul Malo (The Mavericks) overleden
    • Mumford & Sons naar stadspark Groningen
    • Lenny Kravitz, Volbeat en Moby headliners voor Bospop 2026
    • Big Time Rush tot in de puntjes verzorgd in Ziggo Dome
    • ‘Cold feet & fragile soul’ tour van Isaac Anderson in Luxor Live
    • Nieuwe namen Zuiderpark Live 2026
    • Ibrahim Maalouf naar Carré
    • Madness komt weer naar Nederland
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»‘We Are the Crowd’ een nieuw christelijk muziekfestival
    Muzieknieuws

    ‘We Are the Crowd’ een nieuw christelijk muziekfestival

    By Norman van den Wildenberg23 januari 2015

    ‘We Are the Crowd’ een christelijk muziekfestival met een rauw randje voor jong en oud. Op vrijdag 25 september wordt in de WRZV-hallen in Zwolle de eerste editie van dit rockende festival georganiseerd, waarbij de headliner niet over het hoofd kan worden gezien. “Een oude formule in een nieuw jasje” Aldus Abhay van den Berg, één van de organisatoren. Met We Are the Crowd hoopt de organisatie op een event waarbij zowel de oude-rocker als de jongere geïnteresseerden aan hun trekken komen. Hiervoor zijn verscheidene registers open getrokken en bestaat de headliner uit niemand minder dan het Zweedse rockband Jerusalem!

    Een nieuw muziekfestival dat christelijke rockers en jongeren een podium wil bieden waar ze zich veilig kunnen voelen. “Voormalig Winter Wonder Rock en Flevo Totaal Festival zoals we dat kennen, waren jarenlang toonaangevend op het gebied van muziek binnen de christelijke popcultuur met een rouw randje. We Are the Crowd wil deze popcultuur een nieuwe basis bieden binnen het festival.” De organisatie wil hiermee benadrukken dat het festival toegankelijk is voor jong & oud, voor een ieder die zich thuis voelt binnen de alternatieve muziekgenres, en hoopt hiermee een bredere doelgroep aan te spreken. De bezoeker mag dan ook een gevarieerde avond verwachten waarbij artiesten zoals; Alive Again (NL); Frühstück (PL); Sacrety (DE); HB (FIN) en als afsluiter Jerusalem (SE) de avond zullen vullen, waarbij het meer dan 15 jaar geleden is dat de headliner van de avond in Nederland een concert heeft gegeven!

    Omdat de organisatie het evenement zonder tussenkomst van lening of bank wil organiseren worden kaarten verkocht onder het zogenoemde; ‘crowdfunding’ concept. De aankoop van het ticket is een directe vergoeding voor het festival en een investering voor een mogelijke 2de editie. De organisatie wil hierin transparant zijn en zal vooraf het minimum benodigde bedrag bekendmaken. Op deze manier hopen de initiatiefnemers de naam van hun festival waar te maken: Een avond waarbij iedereen deel uitmaakt van the crowd!

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleGedenkwaardige video’s: Jay-Z zet Oasis voor schut
    Next Article Black keys cancelt Europeese tour.

    Related Posts

    Raul Malo (The Mavericks) overleden

    Mumford & Sons naar stadspark Groningen

    Lenny Kravitz, Volbeat en Moby headliners voor Bospop 2026


    RSS Muzikantenbank
    • П?? Gezocht: Gitarist voor 60’s–70’s Muziekband 🎸
    • Band zoekt Toetsenist
    • Bassist zoekt coverband
    • Nederlandstalige pop/rock band zoekt toetsenist
    • Saxofonist zoekt jazz combo tussen Hasselt en Heerlen, bestaand of op te richten
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.