Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, augustus 31
    Trending
    • Amyl and the Sniffers – Truth or Consequence
    • Angèle brengt de ‘Instinct Tour’ naar AFAS Live
    • Axty – The Pain Made Me Who I Am
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Patrice Rushen – ‘Forget Me Nots’
    • Vier eigenzinnige stemmen van DaughterDaughter in het Bimhuis
    • Album recensie overzicht: The Linda Lindas, Interpol en meer
    • A Night With Lou Reed – Remastered
    • Album recensie overzicht: Beartooth, Alabama Shakes en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Angèle brengt de ‘Instinct Tour’ naar AFAS Live
    Angèle
    Muzieknieuws

    Angèle brengt de ‘Instinct Tour’ naar AFAS Live

    By Redactie Maxazine31 augustus 2026

    Slechts enkele weken voor de release van haar derde album ‘INSTINCT’, dat op 16 oktober verschijnt, kondigt Angèle vandaag een gloednieuwe internationale tournee aan, die in het voorjaar van 2027 van start gaat. Op 11 mei doet ze AFAS Live aan tijdens de ‘Instinct tour’.

    Gedreven door het succes van haar nieuwe single ‘Une seule vie’, uitgebracht op 28 augustus, zal de Belgische artieste terugkeren naar de zalen tijdens een reeks concerten die haar van Frankrijk en België naar Noord-Amerika en enkele van de grootste hoofdsteden van Europa brengen.

    Met 23 aangekondigde data markeert de tournee een nieuwe mijlpaal in Angèle’s carrière en is het haar meest ambitieuze live-project tot nu toe.

    Sinds haar debuut heeft Angèle zich gevestigd als een van de toonaangevende stemmen van de hedendaagse Europese popmuziek. Met bijna 4 miljard streams wereldwijd, meerdere gecertificeerde releases, uitverkochte arena-tours en samenwerkingen met internationale artiesten zoals Dua Lipa, Phoenix en Kavinsky, blijft ze haar wereldwijde bereik uitbreiden.

    Deze nieuwe tournee begeleidt de release van ‘INSTINCT’, een album dat draait om het herontdekken van intuïtie, dat deel van onszelf dat bestaat vóór verwachtingen, prestaties en externe ruis. Het album, in de kern elektronisch, onderzoekt de spanning tussen controle en loslaten, beeld en realiteit, en de vele versies van onszelf die ontstaan ​​wanneer we stoppen met proberen te voldoen aan een vastomlijnde identiteit.

    Op het podium brengt Angèle dit nieuwe universum tot leven met een volledig nieuwe show die is ontworpen om te passen bij de schaal van dit artistieke tijdperk. De tournee, geproduceerd door Live Nation, weerspiegelt ook het groeiende wereldwijde bereik van Franstalige artiesten.

    Na haar veelgeprezen optreden tijdens de slotceremonie van de Olympische Spelen van Parijs 2024 en terwijl haar invloed zich steeds verder uitbreidt, ver buiten de Franstalige wereld, brengt de Instinct Tour Angèle naar enkele van de meest iconische locaties in Europa en Noord-Amerika.
    Live Nation France is er trots op Angèle te ondersteunen tijdens deze bijzondere tournee, die het volgende hoofdstuk markeert in een uitzonderlijke reis die haar tot een van de meest invloedrijke Europese artiesten van haar generatie heeft gemaakt. Met de Instinct Tour zet ze de internationale expansie van haar carrière voort en verstevigt ze haar status als een van de weinige Franstalige artiesten die in staat is om publiek door heel Europa heen samen te brengen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleAxty – The Pain Made Me Who I Am
    Next Article Amyl and the Sniffers – Truth or Consequence

    Related Posts

    Vier eigenzinnige stemmen van DaughterDaughter in het Bimhuis

    De impact van live muziek op jouw bedrijfsfeest

    Fontaines D.C. naar Ziggo Dome voor grootste Nederlandse show ooit

    D-Block Europe en French Montana met ‘Worldwide Wave Tour’ naar AFAS

    Take That komt naar Nederland

    Dolly Parton overleden


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Alkmaarse rockband zoekt drummer en 2e leadzanger
    • Violist/te gezocht
    • Guitar/bass player is looking for a band
    • Ik zoek een band of nieuw project!
    • Extra zangeres gezocht voor lead en tweede stem
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.