Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, juni 15
    Trending
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    • Album recensie overzicht: Omar, Jimmy Barnes en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 13 Juni 2025
    • HAEVN naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Kane brengt nieuwe single uit
    Muzieknieuws

    Kane brengt nieuwe single uit

    By Redactie Maxazine27 maart 2025

    De nieuwe single van KANE heet ‘Older’. Het is de vierde single van de band, die in 2023 na bijna tien jaar weer samenkwam. Gisteren kondigde de band van Dinand Woesthoff en Dennis van Leeuwen aan dat ze op 18 oktober met een show in Rotterdam Ahoy staan.

    Dinand Woesthoff: “Liedjes mogen je overkomen. Het is magisch een liedje te vinden dat zo resoneert met waar je bent. Als een dagboek dat er al is en je simultaan leest, tegelijk met wat je meemaakt. ‘Older’ is dat liedje nu. Een song over de vele malen dat je beseft dat je ouder wordt in je leven. Dat je meer krijgt, maar ook meer loslaat. ‘Older’ is een lied van troost en optimisme.”

    Dennis van Leeuwen: “We hebben onze plek, samen in de studio, echt weer teruggevonden. Het is een fantastisch gevoel om weer samen nieuwe muziek te vinden en te maken! ‘Older’ is een reflectie op de tijd en op KANE zoals we nu zijn.”

    Op zaterdag 18 oktober geeft KANE een concert in Rotterdam Ahoy. Het is de achtste keer dat de band daar op het podium staat. Dinand: “Deze plek heeft een speciale betekenis voor ons en we denken ook voor onze fans. Ahoy voelt als thuiskomen, een plek waar muziek en emotie samenkomen.”

    KANE werd in 1999 opgericht door Dinand Woesthoff en Dennis van Leeuwen, en groeide uit tot één van de allergrootste bands van Nederland. KANE scoorde hits als ‘Rain Down On Me’, ‘So Glad You Made It’, ‘Fearless’, ‘Something To Say’, ‘Shot of a Gun’ en ‘No Surrender’. De band bracht zeven albums uit en gaf uitverkochte concerten in de Johan Cruijff Arena, De Kuip, Rotterdam Ahoy, Almere Strand en Java Eiland. De band won zes Edisons, drie 3FM Awards, drie MTV Awards en elf TMF Awards. Vorig jaar kondigde de band een terugkeer aan met een Videoland-documentaire, een nieuwe single ‘What Are You Waiting For?’, vijf ‘RE/CONNECT’ concerten in de Ziggo Dome en festivaloptredens op Concert at SEA en Live On The Beach. Eerder komende zomer, op zaterdag 5 juli, staat KANE op Royal Park Live bij Paleis Soestdijk met een speciale Unplugged set, die ze op donderdag 26 juni ook op Concert at SEA ten gehore zullen brengen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMeer nieuwe namen voor NN North Sea Jazz Festival
    Next Article Supersister – Nancy Never Knew

    Related Posts

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim

    Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer

    New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam


    RSS Muzikantenbank
    • Zangeres zoekt gitarist(e)
    • Gitarist gezocht!
    • Need Zangeres ready to REALLY dp smtg worthwhile
    • FunkaSoul zoekt muzikanten 💥
    • Bassist voor rockband gezocht, omgeving Arnhem
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.