Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, januari 11
    Trending
    • André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome
    • Vliegende start Vrienden van Amstel
    • Album recensie overzicht: Maaike Ouboter, Hér en meer
    • Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 januari 2026
    • Bruno Mars naar Johan Cruijff ArenA
    • Muziek als therapie? SYLVR haar doel
    • Nas & DJ Premier – Light-Years
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Een intieme avond met Lenny Kuhr in historische kapel in Horst
    Foto (c) Marcel Hakvoort
    Concertverslag

    Een intieme avond met Lenny Kuhr in historische kapel in Horst

    By Marcel Hakvoort12 januari 2025

    In de sfeervolle setting van de voormalige kapel van Theater ’t Gasthoês in Horst, nu dienend als bibliotheek, gaf Lenny Kuhr zondagmiddag een intiem concert voor een uitverkochte zaal van 80 bezoekers. Tussen de boekenkasten met werken van Stephen King en E.L. James ontplooide zich een avond vol muzikale intimiteit en persoonlijke verhalen.

    Lenny Kuhr, die op 22 februari haar 75ste verjaardag viert, liet deze middag horen dat haar kenmerkende warme stem niets aan kracht heeft ingeboet. Samen met Freek Dicke (zang en gitaar) en Frans de Berg (toetsen en zang) trakteerde ze het publiek op een gevarieerd programma waarmee ze perfect liet horen hoe haar muziek zich blijft vernieuwen en verrassen.
    Uiteraard was er aandacht voor haar laatste, zelfgetitelde album, waarmee Lenny Kuhr haar comfortzone achter zich liet, en muzikaal een volstrekt nieuwe richting in sloeg. Nummers als ‘Met de minste weerstand’ en ‘In mijn boek’, dat is geschreven door Eric ‘Spinvis’ de Jong, lieten mooi horen langs welke onverwachte bochtjes Lenny Kuhr zich op dit album begaf. Uiteraard pakte ze ook uit met een aantal verrassende verrassingen die ze koos om op te nemen, zoals het door Stef Bos geschreven ‘Nog steeds een Troubadour’, dat de essentie pakt van Lenny Kuhrs eigen creatieve zoektocht en terugslaat op haar grootste hit.
    Tussen de liedjes door vertelde Kuhr uitgebreid hoe het zit met de nummers die ze zong. Ze speelde ook een aantal nieuwe liedjes, waaronder het ontroerende ‘Bos van mijn Jeugd’ en ‘Durf te zijn’, die alvast een tipje van de sluier oplichten van wat we op het nieuwe album, dat binnenkort uitkomt, kunnen verwachten.
    De voorstelling werd zoals men kon verwachten afgesloten met haar iconische ‘De troubadour’ als toegift,. Het nummer werd enthousiast mee gezongen en meegeklapt door het enthousiaste publiek. Het was een mooie afsluiting van een intieme middag met mijmeringen en gezongen poëzie waarop Kuhr nog maar eens duidelijk maakte dat ze inderdaad nog steeds die troubadour is die weet te raken met eerlijke, persoonlijke luisterliedjes die recht uit het hart lijken te komen.
    De voorstelling bewees dat Kuhr na al die jaren nog steeds in staat om met haar aangename voordracht en doorleefde zang een intieme setting te creëren, zelfs op een zo ongewone locatie als deze, in de kapel van een voormalig klooster.

    Foto’s (c) Marcel Hakvoort

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMurder on the Nile: Een klassieke whodunit in een modern jasje
    Next Article Concerttip maandag 13 januari: De Vrienden van Amstel Live @ Ahoy

    Related Posts

    André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome

    Vliegende start Vrienden van Amstel

    Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin

    LeNoise brengt Neil Young tot leven in CC Hasselt

    DeWolff eindigt jaar met hoogmis in TivoliVredenburg


    RSS Muzikantenbank
    • Startende sing and songwriter zoekt bandleden.
    • Drummer & Gitarist zoeken Bassist en Gitarist voor Metal/Hardrock Band.
    • Zangeres zoekt Ervaren muzikanten Rock Band
    • Drummer zoekt stoner rock-metal band
    • The Ascending (DEATH METAL/TECH METAL) zoekt bassist, drummer, vocalist!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.