Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, juni 16
    Trending
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    • Album recensie overzicht: Omar, Jimmy Barnes en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 13 Juni 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Living In The Material World van George Harrison krijgt 50 jarig jubileum uitgave
    Muzieknieuws

    Living In The Material World van George Harrison krijgt 50 jarig jubileum uitgave

    By Peter van Cappelle19 september 2024

    George Harrison’s veelgeprezen album ‘Living in the Material World’ uit 1973 bestaat 50 jaar en wordt gevierd met een reeks nieuwe edities. Met veel zorg begeleid door Dhani en Olivia Harrison is het album nu volledig opnieuw gemixt vanaf de originele tapes voor een schitterende reeks 50e verjaardag-uitgaven. De remix is verzorgd door de drievoudige GRAMMY® Award-winnende geluidstechnicus Paul Hicks (The Beatles, The Rolling Stones, John Lennon) en de nieuwe mix tilt het album naar een hoger niveau met een sonische upgrade die een helderder, rijker en dynamischer geluid levert dan ooit tevoren.

    D super deluxe editie bevat 2cd’s, 2lp’s, blu-ray met dolby atmos en 12 niet eerder uitgebrachte opnames van Harrison, een 60-pagina’s tellend boekje met uitgebreide notities, fotografie en kunstwerken uit het Harrison-archief evenals een 7″ single van de niet eerder verschenen opname van ‘Sunshine Life For Me (Sail Away Raymond)’, met Robbie Robertson, Levon Helm, Garth Hudson, en Rick Danko van The Band, samen met Ringo starr.

    De lancering vandaag wordt ondersteunt met de première van de niet eerder uitgebrachte en opnieuw gemixte ‘Give Me Love (Give Me Peace On Earth) (Take 18)’.

    ‘Living in the Material World’, George Harrison’s veelgeprezen tweede soloalbum met originele muziek na de ontbinding van The Beatles in 1970, vierde onlangs zijn 50-jarig jubileum. Met teksten over zijn verkenningen van spirituele thema’s raakte het album een gevoelige snaar bij het publiek. Slechts vijf weken na de release in mei 1973 stonden zowel het album als de single ‘Give Me Love (Give Me Peace On Earth)’ tegelijkertijd op de eerste plaats in de Amerikaanse album- en singlehitlijsten. Bij de release beschreef Rolling Stone het als een “pop classic”, een werk dat “stands alone as an article of faith, miraculous in its radiance”.

    Het succes van het album verstevigde een succesvolle reeks die begon met ‘All Things Must Pass’, het driedubbele album dat begin 1971 de Amerikaanse hitlijsten aanvoerde. Later datzelfde jaar organiseerde George twee baanbrekende benefietrockconcerten in Madison Square Garden in New York met als doel zowel bewustwording te creeren en fondsen te werven voor de uitgehongerde vluchtelingen van Bangladesh. Het livealbum ‘The Concert for Bangladesh’, eveneens een driedubbel LP, werd een commercieel succes en een wereldwijde bestseller en won uiteindelijk de prestigieuze GRAMMY®-award voor ‘Album van het Jaar’.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMarathon sluit aan bij de kopgroep van de alternatieve scene
    Next Article Kylie Minogue brengt nieuw album uit in oktober

    Related Posts

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim

    Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Zangeres zoekt een band
    • Zangeres zoekt gitarist(e)
    • Gitarist gezocht!
    • Need Zangeres ready to REALLY dp smtg worthwhile
    • FunkaSoul zoekt muzikanten 💥
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.