Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, oktober 17
    Trending
    • Holy Motors – Heaven’s Night
    • Angèle – Instinct
    • Niall Horan nodigt fans uit voor ‘Dinner Party’ in Ziggo Dome
    • Audrey Horne één bak energie in Effenaar
    • Flora Hibberd – Mammoth
    • Richard Thompson – Hippies, Thugs And Heroes
    • Tyla kleurt de AFAS live met een bonte mix van neon, blacklights, bodypaint en swingende Afro Pop
    • Eerste namen South of Heaven 2027 bekend
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Aankondiging»Salvador Sobral komt met nieuw album naar België
    Salvador Sobral
    Aankondiging

    Salvador Sobral komt met nieuw album naar België

    By Norman van den Wildenberg19 mei 2021

    Salvador Sobral heeft de release van zijn nieuwe album ‘bpm’ aangekondigd. Het album, dat grotendeels is opgenomen in de Le Manoir de Léon Studios in Zuid-Frankrijk, verschijnt op 28 mei 2021. Een bijzondere release, want ‘bpm’ is het eerste album dat volledig door Salvador, samen met zijn onafscheidelijke muzikale partner Leo Aldrey, is gecomponeerd.

    De nummers op ‘bpm’ zijn ontstaan uit een initieel concept dat Leo en Salvador ontwikkelden tijdens een retraite in het zuiden van Portugal. Met negen Portugese, twee Engelse en twee Spaanse tracks benadrukt het album Salvadors aanhoudende veelzijdigheid en globale visie. Al sinds zijn debuutalbum wordt Salvador bijgestaan door zijn ritmesectie bestaande uit André Rosinha (contrabas) en Bruno Pedroso (drums), en voor deze plaat zijn André Santos (gitaar), Abe Rábade (piano) en Leo Aldrey (keyboard en effecten) aan de set-up toegevoegd.

    “Sinds het begin van mijn carrière voelde ik me comfortabeler bij het zingen van andermans songs. Het is waar dat ik op vorige albums al gewaagd heb uit deze comfortzone te stappen, met één of twee nummers, maar ik kan niet zeggen dat ik mijn songwriting-aderen ooit volledig heb uitgebuit; het was meer een haarvat. De aanpak op dit nieuwe album legt mijn volledige aorta bloot.

    Ik maak veel keuzes tijdens mijn slapeloze nachten. Ik herinner me altijd mijn periode in het ziekenhuis: ze deden een hoop elektrocardiogrammen en, tijdens een moeilijker stadium, was er een monitor die continu mijn ‘bpm’s’ liet zien. Raar genoeg gaf dit me een gevoel van herkenbaarheid. De bpm was iets dat ik goed kende, vanuit de muziek. Dus besloot ik dat het volgende album bpm moest gaan heten. Ik kon rustig gaan slapen. In ieder geval die nacht.”

    Salvador Sobral is één van Portugals meest international erkende artiesten, te danken aan zijn doorslaande success tijdens het Eurovisie Songfestival van 2017. Met het nummer ‘Amar Pelos Dois’, geschreven door zijn zus Luísa Sobral, ontvang hij de hoogste score in de historie van het festival. Hij woonde in Amerika, Mallorca en Barcelona (waar hij studeerde aan de prestigieuze Taller de Musics). Tijdens deze periode ontwikkelde hij verschillende projecten en ontdekte hij zijn muzikale identiteit. In 2016 bracht Salvador zijn eerste solo-album, ‘Excuse me’, uit en in maart 2019, bijna twee jaar na zijn Eurovisie-winst, verscheen opvolger ‘Paris, Lisboa’. Op dit album zong hij in het Engels, Frans, Spaans en Portugees, waarna hij voor het eerst op een uitgebreide tour door Europa ging.

    De shows in de Benelux konden door de pandemie helaas geen doorgang vinden, maar nu hoopt Salvador in november 2021 toch echt voor het eerst deze kant op te komen voor een show op 3 november in de Vooruit te Gent.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleSalvador Sobral komt met nieuw album naar Nederland
    Next Article Tweede editie Het Grootste Feestcafé van Nederland in Ziggo Dome

    Related Posts

    Eerste namen South of Heaven 2027 bekend

    Album recensie overzicht: Teenage Fanclub, Sari Schorr en meer

    Album recensie overzicht: Sheryl Crow, B.B. King en meer

    Nickelback met ‘Everything Under The Sun Tour’ in 2027 naar Amsterdam

    Album recensie overzicht: Meshell Ndegeocello, Iron Jinn en meer

    Album recensie overzicht: Kodaline, Phoebe Green en meer

    Alle vacatures op een rij, KLIK HIER
    of neem direct contact op via Messenger:

    Maxazine In Andere Landen:
     

    Navigatie
    • België Nieuws
    • België live
    • Interviews België
    • Belgen bij de buren
    • CD Recensie

    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.