Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, september 18
    Trending
    • Damiano David sterk zonder Måneskin in AFAS Live
    • The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3
    • Sam Vloemans – Bord du Nord II
    • Videoprimeur: shitfruit – Aisla
    • Win kaarten voor Leah Rye in Nieuwe Nor
    • The Kooks naar AFAS Live
    • Florent Pagny – Grandeur Nature
    • Focus viert Hoogmis in Cacaofabriek
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Extra concert Dropkick Murphys
    Dropkick Murphys
    Foto: Hans Schoo, http://www.hansschoophotography.com/
    Muzieknieuws

    Extra concert Dropkick Murphys

    By Norman van den Wildenberg14 oktober 2017

    Het reeds aangekondigde concert van Dropkick Murphys en Flogging Molly was in een mum van tijd uitverkocht. Zodoende is er een extra optreden toegevoegd aan de Europese concertreeks van de bands en staan ze ook op zondag 18 februari op de planken van AFAS Live, Amsterdam.

    In 1995 ontstaan in de kelder van een kapperszaak te Boston, leverde Dropkick Murphys afgelopen jaar alweer het negende studio-album af, getiteld ’11 Short Stories of Pain & Glory’. In het combineren van Ierse folkmuziek, hardcore en punk zijn de Dropkick Murphys nog altijd heer en meester. Geïnspireerd door bands als Stiff Little Fingers, The Pogues, AC/DC, The Clash, The Misfits en Motörhead en compleet met gitaren, mandolines en doedelzakken, creëerde de band een uniek eigen geluid, met wereldwijd al ruim vier miljoen verkochte albums tot gevolg. De single ‘Rose Tattoo’ uit 2013 leverde ruim 24 miljoen YouTube hits op, terwijl ‘Shipping in Boston’ prominent gebruikt is in de Oscarwinnende film The Departed en de hitsingle ‘Tessie’ in 2004 omgedoopt werd tot het officiële Boston Red Sox clublied. En toeval of niet, in dat jaar won de club voor het eerst in 86(!) jaar de World Series. It’s Real. It’s Raw. It’s Dropkick Murphys.

    Stond Flogging Molly in september nog voor een uitzinnig publiek op Strijp-S in Eindhoven, voorafgaand aan het concert van Volbeat aldaar, nu is Amsterdam aan de beurt voor de band uit Los Angeles. Met zanger en oprichter Dave King, een geboren Ier, aan het roer, wordt Flogging Molly in 1997 gericht in de Pub Molly Malone’s. En net als de genre-genoten van DKM, is ook de muziek van Flogging Molly een mengeling van punkrock en Ierse folk. Inmiddels zijn we twintig jaar verder en is het tijd om de krachten te bundelen in Amsterdam! De Brit Glen Matlock, meest bekend als de eerste bassist van Sex Pistols, verzorgt op zowel zaterdag 10 als zondag 18 februari het voorprogramma.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWE ARE ELECTRIC presents elrow (ES) op 25-11 in Klokgebouw Eindhoven
    Next Article Forever Amy kleurt strak binnen de lijntjes

    Related Posts

    Damiano David sterk zonder Måneskin in AFAS Live

    The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3

    Sam Vloemans – Bord du Nord II


    RSS Muzikantenbank
    • Duo of band Nederlands en/of Duitstalig
    • Don't be stupid
    • Bassist zoekt hard/ prog rock band
    • Ervaren drummer gezocht voor pop/rock cover band
    • Band zoekt arrogante lead gitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.