Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, november 8
    Trending
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 7 november 2025
    • The Chameleons brengen verleden en nieuw werk samen in De Bosuil
    • Waarom sommige mensen geen jazz kunnen verdragen…
    • La Ratte – Tryptique De La Ratte
    • Froukje en S10 vieren vriendschap in uitverkochte Ziggo Dome
    • The Psychedelic Furs brengen tijdloze new wave naar Seraing
    • Kahala – Guirca
    • 3 Stappen om onafhankelijk te blijven van het overbelaste net (advertentie)
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Waylon bewijst klasse in uitverkocht Hedon
    Waylon
    Foto (c) Anneke Klungers, www.anneke-klungers.com
    Concertverslag

    Waylon bewijst klasse in uitverkocht Hedon

    By Anneke Klungers19 maart 2017

    Waylon: Uitverkocht! Dat stond er te lezen bij de kassa van de Zwolse popzaal Hedon, afgelopen zaterdag avond. Samen met zijn fantastische band speelde Waylon nummers van zijn laatste vier studio albums. Het werd een avond vol intimiteit, liefde voor de muziek en veel dansen.

    We kennen hem allemaal: die jonge gast die ons in 2008 allemaal wegblies tijdens Holland’s Got Talent. Met het nummer ‘It’s A Man’s World’ van James Brown zette de Apeldoornse Willem Bijkerk, zoals Waylon feitelijk heet, meteen de toon. Het balletje begon meteen te rollen: hij tekende als eerste Nederlander ooit een contract bij Motown. Hij scoorde een mega grote hit met ‘Wicked Way’ en bracht zijn eerste (vrijwel) gelijknamige plaat uit. In 2011 kwam opvolger ‘After All’en in 2014 ‘Heaven After Midnight’. In november 2016 verscheen plots uit het niets Waylon’s vierde album ‘Seeds’. En nu, na twee volledig uitverkochte shows in Rotterdam Ahoy, stond hij in Zwolle. Stijf uitverkocht met een show die nummers uit zijn hele oeuvre bevatte.

    Waylon in Hedon

    Waylon en The Voice of Holland

    Hedon stond vol met erg uiteenlopend publiek, veel jonge meisjes, maar verder een gemengd publiek van jong tot wat ouder. Het was leuk om te zien hoeveel plezier de band er zelf in had. Waylon bracht met zijn band een goede mix van soul, rock en country en zowel ouder als nieuwer werk, aangevuld met een paar covers. Een verrassing bracht Waylon mee in de vorm van een gastoptreden van Maik IJpelaar.

    Maik is bekend als de Zwolse zanger die heeft meegedaan aan de The Voice of Holland. Hij begon in het team van Waylon en kwam later terecht in het team van Sanne Hans. IJpelaar haalde de live shows niet, maar als je naar het optreden in Zwolle luisterde en keek was dat niet terecht! Maik zong drie nummers mee: bij ‘Wicked Way’ zong hij samen met Waylon. Hierna kroop Waylon achter het drumstel en zong Maik nog twee nummers (‘Superstition’ en ‘This is a man’s world’).

    Waylon bewees in Zwolle meer te zijn dan die ene grote hit. De zanger bleef het hele concert loepzuiver en bracht met zijn charme de zaal op hol. Nog één*  optreden, in de Mezz in Breda en zijn tour zit er al weer op. Als het aan Zwolle ligt, duurt het echter niet lang of de goedlachse zanger staat weer in Hedon.

    * [Correctie: n.a.v. enkele reacties bleek dat de concertagenda die wij voor ogen kregen niet up to date was, en er niet één, maar nog meer concerten in deze tournee komen.]

    Foto’s (c) Anneke Klungers

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDe 10 van Maxazine: week 12
    Next Article GAWVI – God Speed ft. Andy Mineo & KB

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 7 november 2025

    The Chameleons brengen verleden en nieuw werk samen in De Bosuil

    La Ratte – Tryptique De La Ratte


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist voor amsterdams bigbandorkest
    • Gezocht: Hammond-player én Bassist
    • 80 minutes coverband
    • Blues-/rock-/coverband Pleased To Meet You (Arnhem) zoekt (slag)gitarist
    • Slaggitariste gezocht voor All Female rock band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.