Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, mei 27
    Trending
    • Where Da Party At?: Eve, Fabolous en Nelly herenigen millennials in Ziggo Dome
    • Jungle By Night naar AFAS Live
    • Freek van zangduo Suzan & Freek ongeneeslijk ziek
    • Win kaarten voor Compact Disk Dummies in Nieuwe Nor
    • Fay Claassen – Fay sings Barbra Streisand Live
    • Werken achter de schermen van de online muziekcommunity via Jooble
    • Een Romantische Avond met Tindersticks in de Muziekgieterij
    • Laura Cox weet haar hoofd zonder problemen boven water te houden in Uden
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Bryan Adams brengt nieuw studio-album ‘Get Up’ uit
    Bryan adams
    Muzieknieuws

    Bryan Adams brengt nieuw studio-album ‘Get Up’ uit

    By Wil Wander12 augustus 2015

    Bryan-Adams-Get-UpBryan Adams zal dit najaar een nieuw studio-album uitbrengen. Het album, getiteld ‘Get Up’, is geproduceerd door ELO-frontman Jeff Lynne en mede-geschreven door zijn vaste muzikale partner Jim Vallance. De eerste single ‘Brand New Day’ verschijnt 6 september. Het nieuwe materiaal bevat onder andere fast & furious up-tempo nummers als ‘Brand New Day’ (tevens de eerste single-release van het album), ‘You Belong To Me’ en ‘Thunderbolt’, evenals meer delicate tracks, zoals ‘Don’t Even Try’ en ‘We Did It All’, plus de door Adams zelf geproduceerde alternatieve akoestische versies, die de unieke stem van de multi-platina artiest benadrukken.

    “Het is allemaal heel organisch ontstaan”, herinnert Adams zich. “Liedje voor liedje, samenwerkend met Jeff wanneer hij maar tijd had de afgelopen paar jaar. Het gaf me alle tijd de nummers te schrijven, meestal in partnerschap met Jim Vallance. We werkten voornamelijk via het internet vanuit Canada, Europa en LA, demo’s en stukken van nummers heen en weer sturend.”

    “Ik ben altijd een groot fan geweest van Bryan”, vertelt Jeff Lynne, die eerder samenwerkte met grootheden als The Beatles, Paul McCartney, Randy Newman en Tom Petty. “Bryan stuurde me een demo via het net, ik speelde de meeste instrumenten in om de backing track af te maken en stuurde het dan terug naar Engeland. Vervolgens zong hij de lead vocal in en kreeg ik de track weer terug in Californië, 8600 kilometer verder!”

    Bryan Adams: “Het album heeft iets zorgeloos en in meerdere opzichten is dit het album waarvan ik wenste dat ik het 15 jaar geleden al had kunnen maken.”

    De albumtrack ‘You Belong To Me’ is nu al beschikbaar als download als het album vooruitbesteld wordt via de digitale kanalen. De lead track ‘Brand New Day’ is te downloaden vanaf 7 september en de derde download, ‘Don’t Even Try’, zal ook al beschikbaar zijn voordat het album uitkomt in oktober. Bij ‘You Belong To Me’ zal daarnaast een performance clip uitkomen. De officiële video bij ‘Brand New Day’ is geregisseerd door Adams zelf, met actrice Helena Bonham Carter en Hurts-zanger Theo Hutchcraft in de hoofdrollen.

    Over Bryan Adams

    Bryan Adams is de succesvolste solo-rockartiest van Canada. Zijn grootste hits scoorde hij met ‘Summer of ‘69’, ‘(Everything I do) I Do It For You’, ‘Please Forgive Me’ en ‘Have You Ever Really Loved A Woman’. Zijn album ‘So Far So Good’ stond 5 weken op nummer 1 in de Album Top 100 en werd dubbel platina. Daarnaast is hij een gerenommeerd fotograaf, die publiceerde in onder andere L’uomo, Vogue en Harper’s Bazaar. In december 2014 stond Adams in de Amsterdamse Ziggo Dome ter ere van het 30-jarig jubileum van zijn album ‘Reckless’.

    De 13 nummers tellende release – negen nieuwe songs en vier akoestische versies – komt uit op vrijdag 16 oktober.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMarianne Faithfull naar Muziekgebouw Eindhoven
    Next Article Baio – Sister of Pearl

    Related Posts

    Jungle By Night naar AFAS Live

    Freek van zangduo Suzan & Freek ongeneeslijk ziek

    Win kaarten voor Compact Disk Dummies in Nieuwe Nor


    RSS Muzikantenbank
    • Beginnende bassist zoekt band
    • Gitarist zoekt muzikanten
    • Toetsenist gezocht!
    • Zanger(es) gezocht
    • П?? **Nine Hours West zoekt nieuwe bassist!** 🎸
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.